Elektryczne szyby GOLF II COUNTRY

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

winiak111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 24, 2015 17:54

Elektryczne szyby GOLF II COUNTRY

Post autor: winiak111 » czw maja 07, 2015 16:08

Panowie kolejny problem mój golf II country posiada 4 elektryczne szyby i nie wszystko do końca działa jak należny albo inaczej NIE DZIAŁA. Lewa tylna szyba działa jak należy z panelu kierowcy i przyciskiem pasażera, prawa tylna z panelu kierowcy mogę tylko otworzyć ale zamknąć już nie przyciskiem pasażera działa idealnie natomiast przód lewa i prawa strona ani nie otwiera ani nie zamyka zero nic zamieniałem przełączniki i nic sprawdzałem miernikiem na kostce to prąd prawidłowo dochodzi mowa o tej kostce która jest już tuz przy silniczku szyb elektrycznych jak podłączałem na krótko kabelkiem silniczki to iskrzą pobór prądu jest ale ani drgną wiadomo nie podłączałem na długo tylko krótko żeby nic nie popalić. Juz boczki pozdejmowałem i mam zamiar wyciągać mechanizmy podnoszenia szyb ale pomyślałem ze może z forum ktoś coś podpowie.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Elektryczne szyby GOLF II COUNTRY

Post autor: Haki » czw maja 07, 2015 20:21

winiak111, a te silniki z tyłu są sprawne ? chodzą ? wymontuj jeden i zobacz czy jak dasz napięcie to będzie pracował ...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
Radzio0018
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 492
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 12:18
Lokalizacja: Kęty

Elektryczne szyby GOLF II COUNTRY

Post autor: Radzio0018 » czw maja 07, 2015 21:32

Najlepiej zdemontować silniczki , sprawdzić je oraz sprawdzić czy szyby nie są blokowane podczas podnoszenia. Zaglądnij również między drzwi a karoserię do osłon gumowych czy aby kable są całe.



winiak111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 24, 2015 17:54

Elektryczne szyby GOLF II COUNTRY

Post autor: winiak111 » pt maja 08, 2015 15:41

tak kolego są sprawne ponieważ tył zamykam i otwieram natomiast przód ani drgnie :?
Radzio tak też zrobię zdemontuję i zobaczę na pusto czy będą chodzić a potem się zobaczy co dalej



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości