zamiana budy

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

hak64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: ndz mar 23, 2014 13:23

zamiana budy

Post autor: hak64 » wt sty 20, 2015 15:55

Mavrick pisze:jest z tym kupe zabawy ale jak ma sie dawce eu tak jak kolega darozone to nie widze powodu zeby nie pobawic sie w przerzucenie gratow do budy z uk;)
Powód jest prosty. Musisz zarejestrować budę z UK w naszym kraju. Każda inna opcja jest nielegalna.


specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i odszkodowań powypadkowych

Skrzak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1520
Rejestracja: pt cze 14, 2013 15:23
Lokalizacja: Wilno
Auto: Bora kombi Highline
Silnik: ARL

zamiana budy

Post autor: Skrzak » wt sty 20, 2015 18:23

Zdaje się, że od niedawna można u nas rejestrować auta z UK.



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14200
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

zamiana budy

Post autor: Michał_1977 » wt sty 20, 2015 20:57

Mavrick pisze:jest z tym kupe zabawy ale jak ma sie dawce eu tak jak kolega darozone to nie widze powodu zeby nie pobawic sie w przerzucenie gratow do budy z uk;)
A weź przeczytaj mój 1 post w tym temacie :bajer:


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

zamiana budy

Post autor: Mavrick » śr sty 21, 2015 15:14

Skrzak, tu nie chodzi zeby zarejestrowac anglika z kiera po prawej. Po przekladce gratow z eu do budy z uk mozesz bez problemu zarejestrowac taki samochod u nas bo zostal on przystosowany do ruchu prawostronnego.
Michał_1977, sadze ze jest to do zrobienia nie ruszajac miejsca z vinem. Nie wiem czy zwrociles kiedys na to uwage ale pod mechanizmem wycieraczek masz identyczne prostokatne przetloczenie jak to z ktorego nawiew czerpie swieze powietrze. Wiec nie wiem czy przypadkiem budy nie sa uniwersalne i tylko w fabryce wycinaja odpowiednie dzurska na dany kraj. W kazdym razie dla chcacego nie ma nic trudnego z reszta gdyby nie byloby takiej mozliwosci nie byloby firm ktore sie trudnia przekladkami.

" onclick="window.open(this.href);return false;



Skrzak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1520
Rejestracja: pt cze 14, 2013 15:23
Lokalizacja: Wilno
Auto: Bora kombi Highline
Silnik: ARL

Re: zamiana budy

Post autor: Skrzak » wt sty 27, 2015 00:06

Mavrick pisze:Skrzak, tu nie chodzi zeby zarejestrowac anglika z kiera po prawej. Po przekladce gratow z eu do budy z uk mozesz bez problemu zarejestrowac taki samochod u nas bo zostal on przystosowany do ruchu prawostronnego.
No ja wiem o co ci chodzi a mi chodzi tylko o to, że rejestrujesz u nas legalnie angielską budę z angielskim vin i dalej już mało ważne czy przerobisz na lewo czy zostawisz z prawej a graty pakujesz jakie chcesz.



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

zamiana budy

Post autor: Mavrick » wt sty 27, 2015 17:40

Z tego co wiem nie ma mozliwosci jeszcze rejestrowania pojazdow z kiera po prawej (mieli to wprowadzic ale jak na razie pomysl upadl bo spece od bezpieczenstwa zaczeli wrzeszczec ze bedzie smierc na drodze(dziwne bo w uk rejestruja i takie i takie i jest ok))...chyba ze jest to pojazd specjalistyczny ktory do swej pracy wymaga aby kierowca siedzial po prawej.



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14200
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

zamiana budy

Post autor: Michał_1977 » śr sty 28, 2015 08:29

Mavrick pisze:spece od bezpieczenstwa zaczeli wrzeszczec ze bedzie smierc na drodze
Ja też jestem za tym,żeby nie rejestrować :-)
Mavrick pisze:dziwne bo w uk rejestruja i takie i takie i jest ok
Anglia to w ogóle jest dziwny kraj...


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości