Która wersja jest najbogatsza ?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

mati1342
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: pt paź 07, 2011 20:04
Lokalizacja: Sieradz

Która wersja jest najbogatsza ?

Post autor: mati1342 » pn sty 19, 2015 23:50

Witam, dzisiaj tak z ciekawości zacząłem szukać na forum, google pl-de która wersja naszego mk3 jest najbogatsza we wszystkie orginalne bajery itd :jezor:
Szukam tego ponieważ chciałbym skompletować coś takiego u siebie, moja wersja to GT Special, posiadam climatronic 4xel szyby, lusterka el podgrzewane, regulowana kierownica, abs, poduchy 2x, halogeny przód, full opcja włącznika świateł, grzane spryski, pakiet sierpów progów, wspomaganie kierownicy, mfa, zagłówki tył, lotka ale bez stopu, alarm-centralny zamek z domykaniem szyb pilot lub kluczyk chyba wszystko wypisałem, czego mi jeszcze brakuje do full opcji ;) lub jak nazywa się wersja posiadająca najbogatsza możliwą wersje
Z góry dziękuje i pozdrawiam :pub:



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Która wersja jest najbogatsza ?

Post autor: Qto » wt sty 20, 2015 01:45

mati1342 pisze:alarm-centralny zamek z domykaniem szyb pilot
oryginalny pilot :chytry:
różne wersje (a trochę ich jest) cechowały się różnymi bajerami... nie ma tak że jakaś wersja ma wszystko co było dostępne. Był kiedyś temat "jakie znacie rarytasy"...był do mk2 i do mk3 - nie wiem czy jeszcze są



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Która wersja jest najbogatsza ?

Post autor: Haki » śr sty 21, 2015 23:11

Tak jak napisał kolega Qto, poszukaj tzw rarytasów ...

Bo w takim MKIV mogłeś mieć wlepę w bagażniku BASIC bo taki wyszedł z fabryki - ale w salonie mogłeś go przed odbiorem doposażyć tak by Highline wyglądał skromnie .... podobnie podejrzewam było z MKIII ..... ja kiedyś widziałem tłusto napasionego XX Jahre


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

mati1342
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: pt paź 07, 2011 20:04
Lokalizacja: Sieradz

Która wersja jest najbogatsza ?

Post autor: mati1342 » czw sty 22, 2015 23:25

Własnie ostatnio znalazłem coś takiego http://www.golf3.de/golf-allgemein/5471 ... teile.html" onclick="window.open(this.href);return false; ogólnie strona niemiecka widać ale forumowicze wstawiają zdjęcia rarytasów, może komuś to pomoże :)
Kolego Haki podaj może jak pamiętasz link do tego golfa :) a powoli zacznę zbierać :)



luke320
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 604
Rejestracja: śr paź 27, 2010 18:19

Która wersja jest najbogatsza ?

Post autor: luke320 » pt sty 23, 2015 03:20

Brakuje ci jeszcze dwóch Jaśków do tyłu (w wersji Family były fabrycznie), haka, podgrzewanych siedzeń, skórzanej tapicerki (ewentualnie welurowej), oryginalnego radia VW na płyty (nie chodzi o zmieniarkę - mega drogi mega rarytas), ori sprysków do świateł, 4 głośników do tyłu. Z tych najważniejszych to chyba wszystko. Powodzenia w zbieraniu :grin:



mati1342
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: pt paź 07, 2011 20:04
Lokalizacja: Sieradz

Która wersja jest najbogatsza ?

Post autor: mati1342 » sob sty 24, 2015 14:00

No z tego co napisałeś a wychodzi że ja zapomniałem napisać to mam dwa jaśki na tylnich fotelach :D hak ale chce go usunąć bo szpeci :jezor: orginalne radio odpada bo posiadam taki lekki sprzęt grający że tak powiem ale do bagażnika nic nie wejdzie :hmm: mam 8 głośników seria, 4 przód 4 tył :)



luke320
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 604
Rejestracja: śr paź 27, 2010 18:19

Która wersja jest najbogatsza ?

Post autor: luke320 » ndz sty 25, 2015 21:23

mati1342 pisze:No z tego co napisałeś a wychodzi że ja zapomniałem napisać to mam dwa jaśki na tylnich fotelach
Czyli wychodzi, że masz w sumie 4 poduchy ?
mati1342 pisze:hak ale chcego usunąć bo szpeci
Czy ja wiem. Poprzedniemu właścicielowi mojego Gofra hak uratował tylny zderzak(plastikowy), gdy facet za nim się zagapił. Według mnie ori hak jakoś niespecjalnie szpeci, ale wiadomo kwestia gustu.



mati1342
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: pt paź 07, 2011 20:04
Lokalizacja: Sieradz

Która wersja jest najbogatsza ?

Post autor: mati1342 » pn sty 26, 2015 01:08

Mam tylko dwie poduchy z przodu kierownica i obok radia tam gdzie zawsze był schowek, a gdzie znajduję się reszta 2 to nie wiem, na pewno ich nie mam ale tak z ciekawości dobrze wiedzieć :) hak mam ale dokładnie nie powiem ci czy ori ale raczej nie bo jest dziura taka wycięta w zderzaku , wiem hak dobra rzecz w razie kolizji :P tobie nic się nie stanie a drugie auto skasowane :hmm:



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Która wersja jest najbogatsza ?

Post autor: Haki » pn sty 26, 2015 01:11

mati1342,
hak dobra rzecz w razie kolizji :P tobie nic się nie stanie a drugie auto skasowane
owszem jak uderzy w Ciebie coś małego ... gorzej jak zrobi to zestaw z naczepką czego nikomu nie życzę ...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

luke320
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 604
Rejestracja: śr paź 27, 2010 18:19

Która wersja jest najbogatsza ?

Post autor: luke320 » pn sty 26, 2015 03:19

Dwie dodatkowe poduchy znajdują się w zagłówkach kierowcy i pasażera.
Z boku siedzenia jest wtedy etykieta Airbag.



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9231
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Która wersja jest najbogatsza ?

Post autor: wesol » pn sty 26, 2015 07:32

Mi sie wydaje ze to jest jakeis pokrecone z tymi oznaczeniami. Tez mam wersje basic w sharanie a jest ESP grzane stolki, grzana przednia szyba, klimatronik coprawda jednostrefowy. A mialem zamienic nanowszy model tez sharana z tym ze 2.0 tdi i byl to komfortline chyba a nie mial an grzanych siedzen aniszyby grzanej ani esp( tylko asr). Nawet moj ma sziedzenia zintegrowane dla dzieci a tamten nie mial. Wycofalem sie bo poza tym rocznikiem młodszym to zero plusów a blacharka tez nie byla wcale duzo ladniejsza.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Która wersja jest najbogatsza ?

Post autor: Haki » pn sty 26, 2015 11:37

wesol, bo z fabryki wyłaził jako Basic ...a w salonie mogłeś go doposażyć w co tylko było dostępne ...
Wlepa jednak zostawała ... :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9231
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Która wersja jest najbogatsza ?

Post autor: wesol » pn sty 26, 2015 12:18

No ale w grzane stołki wyposażyła i w esp i szybę wymienili? Po wlepie mogłaby dojść conieco więc mogę zrobić fotke.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości