licznik - dodatkowe kontrolki.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ssarna1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1117
Rejestracja: sob sty 16, 2010 00:08
Lokalizacja: jest istotna.

licznik - dodatkowe kontrolki.

Post autor: ssarna1 » sob lut 25, 2012 15:54

Niby tak, tylko takie podrukowane kwadraciki trzeba jescze przykleić, a wcześniej zeskrobać czarną farbę z paska.. gdybym wydrukował cały pasek na tej folii to i tak trzeba by dać ten poprzedni po zdarciu farby bo on rozprasza światło. Jeśli troche to dopracuję i będę miał czas to myślę że na allegro powystawiam trochę

i jeszcze jedna fotka na zaostrzenie apetytu:
Obrazek

iii licznik gotowy.
Obrazek
tej czerwonej zawsze mi brakowało.. kontrolka w zaślepce koło przełącznika świateł out :jezor:
od razu tłumacze po co mi zielona kontrolka świec żarowych, będzie ona podłączona pod jeża a że jako tako podgrzewacz nie ma swojego piktogramu to wykorzystałem ten - od razu widać że jest żywszy i wyraźniejszy więc jeszcze muszę z tym trochę potrenować.


MK3 ADZ->AGU

Przemek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2348
Rejestracja: śr lut 28, 2007 20:22
Lokalizacja: CENTRUM DOWODZENIA OSSY
Kontakt:

licznik - dodatkowe kontrolki.

Post autor: Przemek » ndz lip 22, 2012 11:02

to ja ustawie się w kolejce bo potrzebuje tez kontrolki


LEŚNY PRZYTULAS

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

licznik - dodatkowe kontrolki.

Post autor: skaktus » ndz lip 22, 2012 12:55

Jak coś mam caly licznik z seata, sprawny z wszystkimi kontrolkami ;)



Awatar użytkownika
VWiater
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 13:07
Lokalizacja: Kraków

licznik - dodatkowe kontrolki.

Post autor: VWiater » śr lis 19, 2014 21:53

ssarna1, jeszcze raz jak to robilers z ta drukarka bo nei czaje. laserowa mzoe byc czy nie przejdzie?


Założyłeś temat z problemem swojego auta i ktoś Ci pomógł? Czuj się zobowiązany napisać co było przyczyną problemu i w jaki sposób go rozwiązałeś!

michael.golf
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: sob wrz 05, 2009 03:23

Re: licznik - dodatkowe kontrolki.

Post autor: michael.golf » śr lis 19, 2014 23:45

jaroslawwiatr pisze:ssarna1, jeszcze raz jak to robilers z ta drukarka bo nei czaje. laserowa mzoe byc czy nie przejdzie?
polecam zakup nowego paska z dowolnymi kontrolkami (nawet według swojego wzoru) w firmie MOMAN
https://moman.pl/maskownica--kontrolki- ... 3,376.html" onclick="window.open(this.href);return false;
zdjęcie 5 (pasek górny)
zdjęcie 8 (pasek dolny)
jest to pasek który sam wymyśliłem a oni mi go zrobili,
(jako że zgodziłem się na zdjęcia mojego paska na ich stronie płaciłem 35 zł. z wysyłką,a normalnie chyba biorą 50 zł. + wysyłka) więc ceny chyba nie są wygurowane.



Awatar użytkownika
VWiater
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 13:07
Lokalizacja: Kraków

licznik - dodatkowe kontrolki.

Post autor: VWiater » czw lis 20, 2014 13:17

Pisze 99zł, a na dodatek jest to do mkIII :P


Założyłeś temat z problemem swojego auta i ktoś Ci pomógł? Czuj się zobowiązany napisać co było przyczyną problemu i w jaki sposób go rozwiązałeś!

ssarna1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1117
Rejestracja: sob sty 16, 2010 00:08
Lokalizacja: jest istotna.

Re: licznik - dodatkowe kontrolki.

Post autor: ssarna1 » sob lis 22, 2014 10:51

jaroslawwiatr pisze:ssarna1, jeszcze raz jak to robilers z ta drukarka bo nei czaje. laserowa mzoe byc czy nie przejdzie?
Nie wiem, jeśli można drukować na folii to przejdzie. Druk na folii i naklejenie na ori pasek tylko ze zdartą czarną warstwą w miejscu nowej kontrolki, żadna filozofia :bigok:

przydałby się ploter laserowy CNC, wtedy można by wycinać kontrolki w czarnym materiale, na pewno wyszłyby lepiej


MK3 ADZ->AGU

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości