Fotele

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Rawcio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: wt cze 14, 2011 21:27

Fotele

Post autor: Rawcio » pt paź 31, 2014 00:40

Cześć!

Ostatnio jeździłem francuzem przez pewien czas i komfort jazdy bez wątpienia był o wiele lepszy niż w Golfie. To też po powrocie do swojego Golfika odczułem na plecach. Dlatego chcę temu jakoś zaradzić i pytam Was o zdanie na temat foteli. Szukam kogoś, kto wskazałby mi różnice pomiędzy fotelami. U siebie mam zwykłe czarne Basisy. Czy welury są wygodniejsze i mają regulację lędźwi? Ewentualnie czy prócz welurów i Recaro są jeszcze jakieś WYGODNE alternatywy? A może wcale nie opłaca się inwestować w lepsze stołki?


Obrazek

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Fotele

Post autor: grg474 » pt paź 31, 2014 07:51

Rawcio pisze:U siebie mam zwykłe czarne Basisy.
tak naprawdę to znaczenie maja 2 rzeczy:
1. jaki jest faktyczny przebieg samochodu i jak ciężki jeździł kierowca (zużycie fotela - testowane i ustalona przyczyna)
2. recaro pomimo że sztywniejsze na dłuższych odcinkach jazdy są wygodniejsze


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
Rawcio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: wt cze 14, 2011 21:27

Fotele

Post autor: Rawcio » pt paź 31, 2014 15:39

Autko ma dopiero 150 tys. km. Fotele są w sumie w dobrym stanie. Mnie chodzi głównie o oparcie fotela, ponieważ mniej więcej przez środek w osi pionowej wyczuwam na kręgosłupie coś twardego - jakby to był stelaż, czy coś podobnego. Jeżdżę też czasami Jettą A5 i tam jak dla mnie fotele są mistrzowskie. Świetnie trzymają na boki, a na długich trasach też sprawują się znakomicie, dlatego też szukam czegoś podobnego pod Golfa IV.


Obrazek

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Fotele

Post autor: grg474 » pt paź 31, 2014 17:27

Rawcio pisze:Mnie chodzi głównie o oparcie fotela, ponieważ mniej więcej przez środek w osi pionowej wyczuwam na kręgosłupie coś twardego - jakby to był stelaż, czy coś podobnego.
dlatego napisałem
grg474 pisze:i jak ciężki jeździł kierowca (zużycie fotela - testowane i ustalona przyczyna)


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości