klapka do przedniej popielniczki

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kroejk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: sob lip 05, 2014 16:30

klapka do przedniej popielniczki

Post autor: kroejk » sob lip 05, 2014 16:36

Witam, posiadam golfa 4 1.9 SDI i nie posiadam klapki, zaślepki, zasłonki (nie wiem jak nazwać) do przedniej popielniczki. Po prostu jest to otwarte a za tym jest dziura i często zdarza mi się tak że wpadną mi tam klucze czy telefon i jest problem z wyciągnięciem.
Czy można takie coś zakupić? A może czymś to po prostu zastąpić? (jakoś samoróbka). Proszę o jakieś porady.



Tutaj zdjęcie tak jak to wygląda:
http://img.pl/bbXf.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Jeszcze takie pytanko, do czego służy te fioletowe złącze/wejście ?



Z góry dziękuje za odpowiedź.

Jeżeli zły temat to proszę o przeniesienie.



morenka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: pt lut 15, 2013 03:23

klapka do przedniej popielniczki

Post autor: morenka » sob lip 05, 2014 17:24

Jeśli chodzi o to złącze to jest to miejsce gdzie podpinasz kompa.



Yaro1981
Forum Master
Forum Master
Posty: 1621
Rejestracja: ndz mar 01, 2009 13:17
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

klapka do przedniej popielniczki

Post autor: Yaro1981 » sob lip 05, 2014 22:25

kolejny baran co ma auto i nie wie co i jak :banghead: strach się bać co za ludzie jeżdżą po ulicach, jak by na ścisłość patrzeć to nie masz ani zaślepki popielniczki ani zaślepki złącza diagnostycznego . Na przyszłość użyj opcji szukaj a nie z każdą pierdołą zakładaj temat jak czegoś nie ma to jaki problem to zakupić mało jest portali aukcyjnych czy sklepów !!!


[url=http://www.ratlook.pl][img]http://images31.fotosik.pl/364/d5ade2bfa65858dd.gif[/img][/url]

Skrzak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1520
Rejestracja: pt cze 14, 2013 15:23
Lokalizacja: Wilno
Auto: Bora kombi Highline
Silnik: ARL

klapka do przedniej popielniczki

Post autor: Skrzak » ndz lip 06, 2014 01:00

Masz w domu komputer? Masz. Internet? Masz? Allegro umiesz? Umiesz. To wklep w allegro 'popielniczka golf iv' i kup, zapłacisz grosze. Każdą inną rzecz do gofra też tam znajdziesz, jedne drogie, drugie tanie. Jak czegoś nie będzie to wtedy szukaj na forum.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

klapka do przedniej popielniczki

Post autor: grg474 » ndz lip 06, 2014 10:42

Yaro1981 pisze:kolejny baran co ma auto i nie wie co i jak :banghead: strach się bać co za ludzie jeżdżą po ulicach, jak by na ścisłość patrzeć to nie masz ani zaślepki popielniczki ani zaślepki złącza diagnostycznego . Na przyszłość użyj opcji szukaj a nie z każdą pierdołą zakładaj temat jak czegoś nie ma to jaki problem to zakupić mało jest portali aukcyjnych czy sklepów !!!
Skrzak pisze:Masz w domu komputer? Masz. Internet? Masz? Allegro umiesz? Umiesz. To wklep w allegro 'popielniczka golf iv' i kup, zapłacisz grosze. Każdą inną rzecz do gofra też tam znajdziesz, jedne drogie, drugie tanie. Jak czegoś nie będzie to wtedy szukaj na forum.
Kupię:
panowie - luzik.
Po pierwsze to brakuje mu nie tylko klapki popielniczki i zaslepki od złącza diagnostycznego ale również jakiś baran wyciął kawałek konsoli środkowej (tej z popielniczką)
kroejk, daj mi adres na pw - wyślę ci popielniczkę bo mam gdzieś zalegającą to jeden problem rozwiążesz sobie gratisowo - niestety konsolę środkową musisz kupić na allegroszu lub szrocie


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

duchu123
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 16:53
Lokalizacja: Łowicz

klapka do przedniej popielniczki

Post autor: duchu123 » pt lip 18, 2014 20:16

widzę że ktoś zrobił sobie miejsce na CB ja na Twoim miejscu kupił bym popielniczkę wymienił ja i założył zaslepkę gniazda diagnostycznego
a w miejscu gdzie konsola jest wycieta zamontował bym CB i po sprawie ja tak mam zrobione


Sprzedam kostkę stacyjki, czujnik prędkości do MK4 - priv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości