Wymiana progu u fachowca ?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Euzebi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: pn lis 12, 2012 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Wymiana progu u fachowca ?

Post autor: Euzebi » wt cze 24, 2014 23:45

Dzień Dobry (albo dobry wieczór).
jak to jest z tą wymianą progu u fachowca bo różnie sie liczą np jeden liczy 150 za robociznę + próg no to liczmy że z lakierowaniem wyjdzie yyy z 400zł..
a teraz zaglądam na jedno forum i tam jest tak: http://forum-mechanika.pl/threads/vw-go ... ena.10875/" onclick="window.open(this.href);return false;
"biorą 1000 zł z demontażem drzwi " , "Za samo wstawienie bez malowania w kolorze minimum 600 zl "
to w końcu ile kosztuje ogólnie wstawienie tego progu ...może ktoś był, wymieniał próg i mi napisze ile w końcu zapłacił.
(pewnie wielu z was by napisało .."jedz do fachowca i niech ci powie" .. no niby tak najlepiej ale jestem ciekawy jak to u was było ... z życia wzięte)


Obrazek
Moje skromne auto http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 5#p6125285" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Wymiana progu u fachowca ?

Post autor: jhosef » śr cze 25, 2014 08:35

Ale to nie jest takie proste do policzenia.
Jak pójdziesz go klepaka w garażu do za 200 zł wymieni i niekiedy nawet polakieruje. Jak warsztat jest zarejestrowany i płaci ZUS to nie sądzę aby zrobił to taniej niż 300 zł od strony bez lakierowania plus próg.

Z własnego doświadczenia powiem Ci, zę nie chodzi o to za ile ale gdzie. Coraz ciężej znaleźć kogoś kto chce się bawić w takie klepanie.



orel11
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 21:09
Lokalizacja: WLKP

Wymiana progu u fachowca ?

Post autor: orel11 » czw cze 26, 2014 21:42

Wszystko też zależy od rejonu kraju.W dużym mieście wiecej ,u mnie np od 150-250zł,w zależności jak mocno jest zgnite dalej,czyli jak wygląda próg wewnętrzny i wzmocnienia pod lewarek.



Awatar użytkownika
nitrox89
Dawca organów
Dawca organów
Posty: 2111
Rejestracja: wt gru 21, 2010 21:49
Lokalizacja: Kraków okolice
Auto: mk4 AXR+

Wymiana progu u fachowca ?

Post autor: nitrox89 » czw cze 26, 2014 21:59

50zł próg + 200 robota. Zakład zarejestrowany.
Malować szkoda, opierdziel barankiem i kasy zaoszczędzisz, chyba że pimpujesz wóz, no to dolicz 200 na malunki.


Rust is lighter than carbon fiber

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości