Podgrzewanie tylnej kanapy.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zd45
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 320
Rejestracja: wt lut 16, 2010 13:19
Lokalizacja: Żarów

Podgrzewanie tylnej kanapy.

Post autor: zd45 » czw sty 16, 2014 02:03

Witam.
Posiadam w swoim golfie skórzana tapicerką z podgrzewanymi przednimi fotelami,ale ze względu na to ,że zimą skóra jest dosyć chłodna myślałem o założeniu podgrzewania tylnej kanapy . I tu moje pytanie,czy może ktoś to już robił, jakich użyć mat- takich uniwersalnych czy raczej szukać takich ori z przednich foteli. Co jeszcze potrzebuje oprócz mat i czy można zaadaptować do tego włącznik podgrzewanych siedzeń np. z Sharana bo oczywiście myślę o oddzielnym włączniku dla tylnej kanapy.Za wszelką pomoc wielkie dzięki.
Pozdro


Mój Variant zapraszam : Bordowo-czarny trochę Yachting... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=495989

Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Podgrzewanie tylnej kanapy.

Post autor: Mavrick » czw sty 16, 2014 15:04

Nie robilem czegos takiego ale na chlopski rozum musialbys zrobic osobny uklad elektryczny dla tylu. Chyba najlepszym rozwiazaniem byloby to jakbys dorwal cala instalacje od przednich foteli. Jezeli chodzi o maty nie wiem czy org maty z przednich siedzen nie beda ciut za male (na szerkosc) jezeli chodzi o instalacje ich w kanapie.



Awatar użytkownika
zd45
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 320
Rejestracja: wt lut 16, 2010 13:19
Lokalizacja: Żarów

Podgrzewanie tylnej kanapy.

Post autor: zd45 » czw sty 16, 2014 17:55

Witam.
To jak dobrze zrozumiałem radzisz zakup ori wiązki z golfa i mat uniwersalnych o większych wymiarach. Może któryś z kolegów ma już jakieś przetestowane i może coś polecić.
Pozdro.


Mój Variant zapraszam : Bordowo-czarny trochę Yachting... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=495989

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości