Mokra szyba od wewnątrz

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Tomek3416
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: ndz wrz 01, 2013 22:49
Lokalizacja: Cieszyn

Mokra szyba od wewnątrz

Post autor: Tomek3416 » czw gru 12, 2013 16:59

Witam.
Dziś po raz trzeci spotkałem się z mokrą przednią szybą od środka samochodu. Co ciekawe podczas deszczu był spokój... Teraz nie padało, a mimo tego wewnątrz samochodu szyba przednia była mokra a przednie boczne trójkątne szybki lekko zaparowane. Okolice szyberdachu suche, miejsce gdzie się łączy szyberdach z podsufitką też suche, podsufitka na odcinku od szyby do szyberdachu sucha. Szukać problemu w szyberdachu czy w uszczelce szyby przedniej, czy może jeszcze gdzieś indziej?



arlamir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 13:30

Mokra szyba od wewnątrz

Post autor: arlamir » czw gru 12, 2013 19:31

Ja bym osobiście skupił się na szyberdachu, woda w niewielkich ilościach dostaje się do środka jak powoli ścieknie. Sprawdź sobie też uszczelki drzwi, mogły Ci się naderwać itd.



Awatar użytkownika
Tomek3416
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: ndz wrz 01, 2013 22:49
Lokalizacja: Cieszyn

Mokra szyba od wewnątrz

Post autor: Tomek3416 » sob gru 14, 2013 20:29

Może to być wina niedrożnych odpływów? W jaki sposób są zrobione odpływy? Jakiś wąż, czy metalowa rurka, czy jeszcze coś?



Awatar użytkownika
Tomek3416
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: ndz wrz 01, 2013 22:49
Lokalizacja: Cieszyn

Mokra szyba od wewnątrz

Post autor: Tomek3416 » wt gru 17, 2013 02:38

Więc dziś sprawdziłem odpływy szyberdachu i okazuje się, że wszystkie cztery są okej i woda wlana w rynienki spływa pod samochód.
Zakleiłem uszczelkę szyby klejem do szyb, uprzednio wycierając przestrzeń pomiędzy uszczelką a blachą (była tam woda). Dam znać czy to coś dało.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości