Demontaż poszycia foteli Recaro

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pawel66600
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: czw gru 31, 2009 00:10
Lokalizacja: Coniew
Kontakt:

Demontaż poszycia foteli Recaro

Post autor: pawel66600 » sob gru 07, 2013 23:53

Witam, potrzebuje informacji i porady jak zdjąć poszycie z foteli Recaro, od frontu siedzisko trzyma się na takim plastikowym długim klipie co zatrzaskuje się na drucie, to zrobiłem ale stanąłem w dalszej części rozbiórki. Dołączam fotki i z góry dziękuje za porady. rozbierałem już zwykłe fotele i widziałem poradnik o demontażu poszycia ale zwykłego, niestety z Recaro nie mogę sobie poradzić :-)

Obrazek Obrazek Obrazek


Szaleństwo czy głupota? Po prostu pasja na zawsze. . .

Awatar użytkownika
-V.A.G-
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 660
Rejestracja: ndz lis 24, 2013 07:28
Lokalizacja: Mazowieckie

Demontaż poszycia foteli Recaro

Post autor: -V.A.G- » ndz gru 08, 2013 14:29

śrubokret w reke i musisz odginać .podwadzać itp .delikatnie. łatwo nie jest ale sie da ,przeciez to recznie bylo wkladane


sprzedam : wyczyszczony nastawnik HDK 216 do afn/asv 1z/ahu . stan jak nowy. posiadam wszystkie inne czesci do golf IV sdi ,tdi VP i PD

Awatar użytkownika
CRS200
Forum Master
Forum Master
Posty: 1257
Rejestracja: czw lip 21, 2011 20:24
Lokalizacja: Biłgoraj

Demontaż poszycia foteli Recaro

Post autor: CRS200 » pn gru 09, 2013 12:44

jak dobrze pamietam to sa tam blaszki do odgiecia, srubokretem bez problemu sobie z tym poradzisz a jesli chodzi o raczke to musisz ja mocniej pociagnac i zejdzie a ramke musisz podwazyc bo ma zatrzask.


Sprzedam części do: VW GOLF IV różne wersje silnikowe


Awatar użytkownika
pawel66600
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: czw gru 31, 2009 00:10
Lokalizacja: Coniew
Kontakt:

Re: Demontaż poszycia foteli Recaro

Post autor: pawel66600 » wt gru 10, 2013 00:23

CRS200 pisze:jak dobrze pamietam to sa tam blaszki do odgiecia, srubokretem bez problemu sobie z tym poradzisz a jesli chodzi o raczke to musisz ja mocniej pociagnac i zejdzie a ramke musisz podwazyc bo ma zatrzask.
Bałem się że tą rączkę urwę i zostanie mi tylko aso, a właśnie ta ramka od rączki jak podważałem to z prawej strony wychodzi z zaczepów i trzyma się na jednej stronie, no nic już znalazłem poradnik na niemieckiej stronie więc temat uważam za wyczerpany i za odpowiedzi bardzo dziękuje ;)


Szaleństwo czy głupota? Po prostu pasja na zawsze. . .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości