Wymiana kierownicy golf 5

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

komand1306
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 21:04
Lokalizacja: HOLANDIA

Wymiana kierownicy golf 5

Post autor: komand1306 » sob lip 20, 2013 15:19

Witam .
Chciał bym wymienić kierownicę w moim aucie z czterema szprychami na taką z trzema z golfa 5 /6 ,transportera lub passata.
Pytałem się tutaj u mnie w Holandi jak to wygląda z tą wymianą.
Pytałem się w vw i u jakiegoś tam mechanika i w obu przypadkach powiedziano mi że razem z kierownicą i poduszką muszę wymienić sterownik pod kierownicą.
Mówię że nie chce kierownicy z multifunkcją ale mówią że jak by to była kierownica z golfa 5 to żaden problem ale z 6 lub innego modelu vw to trzeba i ten sterownik wymienić bo poduszka jest inna i będzie wywalało błąd .
I tu pytanie czy to prawda co tutaj mi mówią ? Czy tylko chcą ewentualnie więcej zarobić ?

Nie wiem czy piszę w dobrym dziale. Ewentualnie proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10545
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Wymiana kierownicy golf 5

Post autor: doggie » sob lip 20, 2013 15:31

komand1306 pisze:powiedziano mi że razem z kierownicą i poduszką muszę wymienić sterownik pod kierownicą.
do zwykłej nie musisz nic wymieniać, przekładasz wkład poduszki z zaślepki 4-ro do 3-y ramiennej, sam robiłem swap kierownicy w Mk5, tutaj masz temat http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=55&t=2021" onclick="window.open(this.href);return false;



komand1306
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 21:04
Lokalizacja: HOLANDIA

Wymiana kierownicy golf 5

Post autor: komand1306 » ndz lip 21, 2013 10:08

Ok .Dzieki za podsuniecie tematu.Bardzo sie przydal.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości