Problem z plastikiem przedniego tunelu

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Bandzi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 14, 2008 10:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Problem z plastikiem przedniego tunelu

Post autor: Bandzi » ndz cze 30, 2013 20:08

Szanowni forumowicze mam problem z plastikami przedniego tunelu. Nie są spasowane z plastikami konsoli środkowej. Wygląda to ohydnie mam wrażenie że co źle zostało zrobione. Wcześniej tego nie miałem na 100%. Oddałem samochód do mechanika bo klima nie działała. Wczoraj myje samochód i patrzę a tu coś takiego. Bardzo proszę o pomoc.
Obrazek
Przy okazji mam jeszcze dwa pytań. Jak wymienić włącznik podgrzewania tylnej szyby i świateł awaryjnych czy da się to w ogólne kupić.


Bandzi

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Problem z plastikiem przedniego tunelu

Post autor: grg474 » ndz cze 30, 2013 20:46

źle założóny tunel środkowy - ma on 2 wąsy które powinny być wsunięte wyżej - ktoś nie umiał wpasować i weszło dlatego nisko. Musisz wymontować konsolę środkową (tam gdzie gałka zmiany biegów)


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Problem z plastikiem przedniego tunelu

Post autor: Qto » ndz cze 30, 2013 21:59

grg474 pisze:ktoś nie umiał wpasować
albo połamał :)

viewtopic.php?f=143&t=361915&p=4415668" onclick="window.open(this.href);return false; - tu coś było na ten temat



Bandzi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 14, 2008 10:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Problem z plastikiem przedniego tunelu

Post autor: Bandzi » ndz cze 30, 2013 21:59

Ok wymontować i rozumiem że te wąsy są gdzieś z przodu i muszą trafić w otwory w konsoli środkowej?. Dzisiaj już nic nie zrobię jutro spróbuje to naprawić dzięki za podpowiedź.

mam nadzieje że nie połamali bo za naprawę klimy wzięli 500 zł. i bym się lekko w k.......ł.


Bandzi

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Problem z plastikiem przedniego tunelu

Post autor: Qto » ndz cze 30, 2013 22:10

Bandzi pisze:Jak wymienić włącznik podgrzewania tylnej szyby i świateł awaryjnych czy da się to w ogólne kupić.
jak wymienić... tu coś znajdziesz viewtopic.php?f=2&t=200690" onclick="window.open(this.href);return false;
czy da się kupić ? na allegro bez problemu znajdziesz w cenie 10-30zł

PS Na przyszłość nie pisz posta pod postem, jeżeli chcesz coś dodać to jest opcja "edytuj"



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości