Woda w aucie

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

cinek7l7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz kwie 25, 2010 16:32
Lokalizacja: Jarosław

Woda w aucie

Post autor: cinek7l7 » pn cze 24, 2013 08:06

Cześć,

Ciągle borykam się z problemem wody w aucie po deszczach... Najczęściej wodę mam w bagażniku i z tylu za kierowca na podłodze.. Nie mam zielonego pojęcia jak do tego dojść... Wymieniłem uszczelkę w lampach i jest troszkę lepiej ale ciągle woda się jakoś dostaje.. I największa zagada jest to jak z tylu na podłodze woda się dostaje na wykładzinę.. gdyż auto u mnie na podwórku stoi troszkę pod górkę tj. przód auta jest wyżej, a mimo to u mnie (kierowcy) na wykładzinie jest sucho a za mną jest mokro. Nie mogę zlokalizować którędy się woda dostaje wszędzie z góry od drzwi wszystko wydaje się być suche itp. Miał ktoś podobny problem? Bo już mnie krew zalewa z suszeniem tego auta...



bit4you
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 08, 2013 02:51
Lokalizacja: Nidzica W-M

Re: Woda w aucie

Post autor: bit4you » pn cze 24, 2013 13:11

Sprawdzałeś czy podłogę masz cała?
Miałeś wymienianą którąś?
Jedz na myjnie i po umyciu sprawdź okolice drzwi okien.



cinek7l7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz kwie 25, 2010 16:32
Lokalizacja: Jarosław

Re: Woda w aucie

Post autor: cinek7l7 » pn cze 24, 2013 13:49

podłoga raczej cała ale jakmi sposobem od podłogi miala by sie dostac woda jak auto np stoi cala noc deszcz pada rano patrze a tam na podlodze juz wilgosc...



bit4you
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pt mar 08, 2013 02:51
Lokalizacja: Nidzica W-M

Woda w aucie

Post autor: bit4you » pn cze 24, 2013 14:26

Napisałeś że po deszczu podałem ci prawdopodobne przyczyny nieszczelne uszczelki drzwi, szyby tylna, przednia lub dziurawa podłoga.
Przy myciu auta można najczęściej zauważyć dostającą się wodę do środka.



cinek7l7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz kwie 25, 2010 16:32
Lokalizacja: Jarosław

Re: Woda w aucie

Post autor: cinek7l7 » pn cze 24, 2013 14:47

no ostatnio lalem chyba z 15 minut wode po aucie i kompletnie nic nie moglem znalesc.. a jak zostawie auto na deszczu to chwila i zaraz sie pokazuje woda...



Awatar użytkownika
stefano189
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 789
Rejestracja: śr gru 15, 2010 15:15
Lokalizacja: Gliwice

Woda w aucie

Post autor: stefano189 » wt cze 25, 2013 19:43

mi się kiedyś do bagaja lało spod tylnej prawej lampy, bo popuściło zagięcie blachy pod lampą i zrobiła się mała dziurka. I przez małą dziurkę miałem " wodowanie " :grrr: :grrr: koła dojazdowego i lewarka, bo zanim to wyczailem, to już się troche tego nazbierało :hmm:


MK3 bon jovi TDI + FMIC + heble R32 + 280 mm rear + 216-tki + VKLR + kolektor SDI+ 051C + "11 mm"
WYNIK :D = --- PS / --- Nm

LINK do mojego mk3 --->> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=462883
Zapraszam --> https://www.facebook.com/asostefan" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Awatar użytkownika
wolf91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw maja 30, 2013 08:31
Lokalizacja: wyry SMI

Woda w aucie

Post autor: wolf91 » śr cze 26, 2013 21:03

masz folie w drzwiach? kiedyś miałem taki problem w mk2 pod tapicerką drzwi powinna być folia jak jest dziurawa albo jej nie masz to tam może być problem. A co do bagola to przyklej na silikonie tylne lampy, pod lampami powinny być uszczelki z takiej gombki posmaruj silikonem z 1 i 2 strony...



Awatar użytkownika
Radzio0018
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 492
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 12:18
Lokalizacja: Kęty

Woda w aucie

Post autor: Radzio0018 » czw cze 27, 2013 11:28

Jeżeli chodzi o wodę za kierowcą , to sprawdź uszczelki przy szybie ( być może są nie wystarczająco szczelne ) , sprawdź również folię w drzwiach tylnych , gdy to bedzie w porządku to sprawdź całą uszczelkę drzwi czy aby nie przecieka ( najlepiej to sprawdzić na myjni ) . Jak to nie pomoże to możliwe że masz jakąś dziurkę w podłodze. U mnie w Mk2 woda lała się właśnie przez uszczelkę szyby , i utrzymywała się co najmniej kilka dni .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości