kratka nawiewu

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

BARTEK329
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob maja 10, 2008 15:48
Lokalizacja: Warszawa

kratka nawiewu

Post autor: BARTEK329 » sob maja 30, 2009 00:55

Chodzi o tą długą kratkę nawiewu która znajduje się na desce pod przednią szybą. Dawno temu jedna jej część wpadła mi do środka. Za każdym razem gdy włączałem nawiew na szybe lub skręcałem słyszałem że się tam rusza. Dzisiaj odebrałem samochód od mechanika, który wymieniał mi podszybie (pękło przy wymianie filtra kabinowego) i już nie słychać żeby kratka się tam ruszała. Czy jest możliwe, że mechanik podczas wymiany podszybia ją wyciągnął? Chodzi mi o to czy jest wogóle możliwe, że po zdjęciu podszybia było możliwe jej wyjęcie czy może to zbieg okoliczności i kratka poprostu spadła gdzieś niżej i dlatego jej nie słychać?? Z gory dzieki za pomoc.



Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sztomel » sob maja 30, 2009 01:11

trzeba zapytać o to mechanika a wszystkiego się dowiesz :bajer:


Obrazek

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10545
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Post autor: doggie » sob maja 30, 2009 01:43

nie ma możliwości po zdemontowaniu podszybia od zewnątrz dostania się do nawiewu przedbiej szyby, prawdopodobnie się po prostu zaklinowała
Ostatnio zmieniony sob maja 30, 2009 01:43 przez doggie, łącznie zmieniany 1 raz.



slawek317
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: śr cze 20, 2007 22:11
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Kontakt:

kratka nawiewu

Post autor: slawek317 » pn maja 13, 2013 23:23

Witam, odgrzeje trochę kotleta aby nie zakładać nowego tematu. Mianowicie tez wpadła mi kratka podszybia do środka i teraz czy dam rade ją wyciągnąć od strony wentylatora pod schowkiem pasażera ( wyciągam go w dół i poprzez otwór kieruje rękę w lewo) czy przypadkiem parownik mi nie będzie przeszkadzał?



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

kratka nawiewu

Post autor: Shmatan » śr maja 15, 2013 12:12

Skąd mamy wiedzieć o jakim samochodzie piszesz, i co to ma wspólnego z silnikami diesla!? przenoszę



slawek317
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: śr cze 20, 2007 22:11
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Kontakt:

kratka nawiewu

Post autor: slawek317 » śr maja 15, 2013 19:28

Auto to golf 4 tdi, climatronic, po za tym temat był zaczęty przez kogoś innego w dziale silniki diesla i był tam przez 3 lata i nikt go jakoś nie przenosił a ja nie chciałem zakładać nowego tematu. No ale nieważne, wiem już że raczej moim sposobem do tego nie dojdę bo parownik będzie mi przeszkadzał, zostaje tylko metoda wieszak i od góry próbować wyciągać na czuja albo wyjąc radio i climatronica i tamtędy próbować. Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości