Zaślepka kieszeni na uchwyt na napoje.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jaacky93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 07, 2013 23:06
Lokalizacja: Świnoujście

Zaślepka kieszeni na uchwyt na napoje.

Post autor: jaacky93 » śr maja 01, 2013 19:36

Witam,

Ostatnimi czasy udało mi się nabyć drogą kupna VW Golf IV, rocznik '98. Zacząłem go trochę ogarniać (odświeżać wnętrze, ściągać gumę z elementów kokpitu itp.). Przy demontażu radio i jego okolic natrafiłem na następujący problem. Otóż w miejscu, gdzie powinien znajdować się uchwyt na napoje, mam samą zaślepkę. Nie wiem, czy uchwyt ten montowany był jako opcja, czy poprzedniego właściciela poniosła ułańska fantazja. Chciałbym po prostu zdemontować ten element w celu umieszczenia w tym miejscu uchwytu na napoje. Niestety w żaden sposób nie mogę usunąć tej zaślepki, a nie chciałbym robić tego na siłę, żeby nie uszkodzić kieszeni w którą chciałbym zamontować kasetę z uchwytami. Czy ktoś spotkał się już z takim problemem i mógłby mi pomóc? Przeszukałem forum, ale zaczynają już mi się kończyć pomysły pod jakim hasłem mógłbym to znaleźć...

Pozdrawiam

@EDIT
Dodaję zdjęcie poglądowe. Raczej nie odkrywa ono niczego ciekawego, ale przynajmniej obrazuje mniej więcej w czym rzecz.
Obrazek



Awatar użytkownika
CRS200
Forum Master
Forum Master
Posty: 1257
Rejestracja: czw lip 21, 2011 20:24
Lokalizacja: Biłgoraj

Zaślepka kieszeni na uchwyt na napoje.

Post autor: CRS200 » śr maja 01, 2013 20:25

sprobuj wlozyc plaski srubokret z boku i podwazyc powinno bez problemu zejsc.


Sprzedam części do: VW GOLF IV różne wersje silnikowe


jaacky93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 07, 2013 23:06
Lokalizacja: Świnoujście

Zaślepka kieszeni na uchwyt na napoje.

Post autor: jaacky93 » śr maja 01, 2013 20:57

Właśnie tutaj tkwi problem. Próbowałem poważyć z boku zarówno po lewej, jak i po prawej stronie, z góry, z dołu i nic. Gdzieś po środku trzyma jak cholera. Nie wiem, czy zwyczajne zdjęcie siłą wchodziłoby w grę. Nie zależy mi na tej zaślepce, a jedynie na nieuszkodzonej kieszeni, gdyż to ona będzie mi dalej potrzebna, a boję się, że mógłbym w ten sposób coś uszkodzić.



iigAlisArr
->|<-
->|<-
Posty: 1750
Rejestracja: sob mar 20, 2010 16:44
Lokalizacja: northern

Zaślepka kieszeni na uchwyt na napoje.

Post autor: iigAlisArr » śr maja 01, 2013 20:59

Mogła zostać jakoś przyklejona przez poprzedniego.


Kupię:

- HBM'y,
- W8 pod szyber,
- kratki nawiewów z Bory.


" What does the World, mean to You ? "

Awatar użytkownika
CRS200
Forum Master
Forum Master
Posty: 1257
Rejestracja: czw lip 21, 2011 20:24
Lokalizacja: Biłgoraj

Zaślepka kieszeni na uchwyt na napoje.

Post autor: CRS200 » śr maja 01, 2013 21:01

jesli Ci nie zalezy na zaslepce to tez mozesz sprobowac na srodku ja złapac i mocno pociagnac aby sie wygieła srodkiem i napewno musi zejsc a jak nie to podwazanie po bokach, nie ma innej opcji


Sprzedam części do: VW GOLF IV różne wersje silnikowe


jaacky93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 07, 2013 23:06
Lokalizacja: Świnoujście

Zaślepka kieszeni na uchwyt na napoje.

Post autor: jaacky93 » czw maja 02, 2013 17:36

Wyrwałem siłą. Rzeczywiście była klejona. W środku znalazłem całą kasetę uchwytu na napoje, ale niestety bez uchwytów :glupek: (były same sprężyny). Dzięki wielkie za pomoc :)!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości