Woda w uszczelce przy progu

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

marbaj1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 09:15

Re: Woda w uszczelce przy progu

Post autor: marbaj1 » czw kwie 25, 2013 09:51

Hej, gdzie te odpływy w progu, bo dziś idę uszczelniać te blachę w drzwiach, mam pełno wody pod dywanikiem a wygłuszenie już wytargałem i się pierze w wezyrze w pralce :-)



munio777
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 23, 2014 10:08

Re: Woda w uszczelce przy progu

Post autor: munio777 » czw paź 02, 2014 08:07

@Haki dzięki za podpowiedź. Mam ten sam problem. Woda na progu od strony kierowcy jakieś 10 cm od zawiasów.Od spodu na drzwiach jest coś w stylu kwadratowej części uszczelki łączącej się po zamknięciu drzwi z uszczelką wokół drzwi. Tam właśnie zlokalizowałem ciek wodny :). Ostatnio miałem wymieniany zamek i wątpię, że "ktoś" użył w miejscu o którym piszesz silikonu. JESZCZE RAZ MEGA DZIĘKI ZA PODPOWIEDŹ !!! :). Dzisiaj się biorę do pracy- napiszę o efektach. Pozdrawiam



Midway28
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 22, 2014 17:33
Lokalizacja: Bieszczady

Woda w uszczelce przy progu

Post autor: Midway28 » sob lis 22, 2014 17:41

witam

mam problem taki sam ze woda zbiera mi się na górnym progu . Gdy samochod przechylony na lewo czy na prawo problem jest na wszystkich dzwiach . Pytanie jest Takie czy ta uszczelke co cieknie wewnatrz dzwi zeby wyciagnac musze zdemontowac cala blache co jest mechanizm szyb? i dopiero dac selikon? wkurza mnie to juz podkladanie scierek .



Midway28
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 22, 2014 17:33
Lokalizacja: Bieszczady

Woda w uszczelce przy progu

Post autor: Midway28 » sob lis 22, 2014 17:52

jaki selikon uzyc do tej operacjii zeby dobrze uszczelnil ta blache wewnatrz dzwi? ,



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Woda w uszczelce przy progu

Post autor: Haki » ndz lis 23, 2014 15:21

Midway28 pisze:jaki selikon uzyc do tej operacjii zeby dobrze uszczelnil ta blache wewnatrz dzwi? ,

Zwykły - sanitarny ---- lub masa uszczelniająca do kupienia w sklepie z art dla lakierników


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ato
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 117
Rejestracja: wt cze 03, 2014 13:14

Woda w uszczelce przy progu

Post autor: ato » ndz mar 01, 2015 16:26

Haki dzięki. Ja głupi myślałem, że to też wina uszczelek a to definitywnie leci mi stamtąd :shock: Czy aby to uszczelnić prawidłowo należy odkręcić gdzieś do połowy tą blachę i od środka po całej długości krawędzi zapodać ? Czy może z zewnatrz na łączeniu również ? Czy można to zrobić tym http://allegro.pl/boll-masa-klejaco-usz ... 30603.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
piotrb79
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 692
Rejestracja: pn maja 26, 2008 15:47
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Woda w uszczelce przy progu

Post autor: piotrb79 » ndz mar 01, 2015 17:49

Mi tez cieklo w drzwiach kierowcy. Zalepilem to silikonem i po roku wrocilo. Kupilem wiec uszczelke typu P taką jak do okien i w zeszlym roku oblecialem cala ta blache do okola. Oczywiscie najpierw zdarlem ta stara i dobrze oczyscilem miejsce klejenia. Ma to taka przewage nad silikonem ze zaqsze mozna zdjac ta blache a silikon sklei sie do obu blach i jest problem w razie potrzeby rozbiorki.


Zawsze można pojechać SZYBKO.
Nie zawsze można dojechać SZYBCIEJ!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości