Linki sterowania nadmuchem powietrza

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Pedi1994
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: wt cze 19, 2012 22:30
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski - Wolsztyn

Linki sterowania nadmuchem powietrza

Post autor: Pedi1994 » ndz mar 24, 2013 20:01

Koledzy właśnie wymieniłem nagrzewnicę u siebie a golfiku bez zdejmowania dechy jest do zrobienia tylko trzeba mieć dużo wolnego czasu.
Problem jaki mam to z panelu sterowania ogrzewaniem nie zaznaczyłem sobie linek i nie mam pomysłu jak je założyć hm może ma ktoś jakiś opis lub opisze gdzie jaka linka.
Domyślam się iż niebieska pewnie do sterowania zimne lub ciepłe a dalej nie mam pojęcia.



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Linki sterowania nadmuchem powietrza

Post autor: muszkatobiasz » pn mar 25, 2013 21:11

Jeśli włączysz nawiew i ręcznie sterujesz linką to zobaczysz co która linka steruje i podłączysz na panelu wybraną funkcje !



Awatar użytkownika
Pedi1994
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: wt cze 19, 2012 22:30
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski - Wolsztyn

Linki sterowania nadmuchem powietrza

Post autor: Pedi1994 » sob mar 30, 2013 08:29

Jeśli ktoś by miał taki sam problem podpowiem
niebieska linka steruje ciepło zimno - Środkowe pokrętło
czarna linka znajdująca się na tunelu przy dmuchawie idzie do lewego pokrętła
pozostałe dwie linki trzeba włączyć nawiew i poruszać nimi i będzie wiadomo jak je podłączyć



pitersid
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 26, 2010 17:05
Lokalizacja: Radom

Linki sterowania nadmuchem powietrza

Post autor: pitersid » pt kwie 05, 2013 20:50

Ja się podepnę jeśli można. Od jakiegoś czasu nie działa mi nawiew na 1 i 3 stopniu oraz nadmuch na nogi. Podejrzewam, panel sterowania ogrzewaniem bo ponoć kiedyś już coś było nie tak i był poklejony (autko odziedziczone). Na allegro widzialem tego tyle, ze oczopląsu można było dostać i nie wiem, który pasowałby do mojego autka - pomożecie? (o ile to właśnie w tym tkwi problem bo może te objawy wg Was wskazują na jakieś inne uszkodzenie?)

Pozdrawiam
Kuba



Awatar użytkownika
Pedi1994
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: wt cze 19, 2012 22:30
Lokalizacja: Grodzisk Wielkopolski - Wolsztyn

Linki sterowania nadmuchem powietrza

Post autor: Pedi1994 » sob kwie 06, 2013 14:09

kolego pitersid, to iż na 1i3 biegu dmuchawa nie działa tobie to to jest do naprawienia hm jak przełączysz na 1 lub 3 i poruszasz dociskając pokrętło dmuchawa pewnie zadziała jak pociągniesz te pokrętło do siebie ono wyjdzie nic się nie łamiąc przekręć je jeszcze na 0 lub jeszcze dalej poniżej zera i zobaczysz tam taką blaszkę i ja trzeba odpowiednio odgiąć prawie w kształt literki "S" podejrzewam iż znajdziesz zdjęcie na google gdzieś

to że nadmuch na nogi nie działa może wypadła z zatrzasku linka zdemontuj panel pod popielniczka 2 śrubki i 4 do o koła panelu z nawiewem podważ ten plastyk przy pokrętłach i zejdzie i kręć pokrętłem i będziesz widział która linka jest od tunelu na nogi i będziesz widział czy coś jest nie tak z nią czy może uszkodzony panel.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości