Problem z ryglem drzwi

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

10fanta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: ndz mar 24, 2013 23:43
Lokalizacja: Knyszyn / Białystok

Problem z ryglem drzwi

Post autor: 10fanta » pn mar 25, 2013 00:01

Witam dzisiaj stałem się posiadaczem mk4. Co prawda nie jest on wolny od wad. Podczas demontażu podnośnika el. szyby od strony kierowcy spadł mi rygiel, pytanie czy zdołam go zamontować bez zdejmowania zamka ? Konieczne jest zdemontowanie wkładki a następnie modułu zamka ? Nie chciałbym rozbierać już więcej niż jest teraz rozebrane :? Jeżeli mógłby ktoś poratować fotką gdzie rygiel ma być umieszczony byłbym wdzięczny.

Szukałem na forum już ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi, korzystając z okazji zapytam od razu o jeszcze jeden problem. Nie działa mi lapka w podsufitce w pozycji "drzwi". Z tyłu działa prawidłowo - z drzwiami tylnymi. Kiedy otwieram drzwi przednie nic się nie dzieje, ani lampka w drzwiach ani w podsufitce nie daje oznak życia. Brzęczek działa kiedy są otwarte drzwi a światła włączone, mam od razu zając się diodą prostowniczą w drzwiach ?



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Problem z ryglem drzwi

Post autor: Haki » pn mar 25, 2013 14:19

Najpierw sprawdź stan żarówek

2 rzecz - viewtopic.php?t=120026" onclick="window.open(this.href);return false; rygiel etc viewtopic.php?t=127491" onclick="window.open(this.href);return false;
Sata pisze:nie ma potrzeby cytowania tekstu!


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

10fanta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: ndz mar 24, 2013 23:43
Lokalizacja: Knyszyn / Białystok

Problem z ryglem drzwi

Post autor: 10fanta » pn mar 25, 2013 19:00

Przeglądałem te tematy ale dziękuje za odpowiedź



10fanta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: ndz mar 24, 2013 23:43
Lokalizacja: Knyszyn / Białystok

Problem z ryglem drzwi

Post autor: 10fanta » pn mar 25, 2013 20:11

Przepraszam za post pod postem, ostateczne pytanie brzmi czy po odkręceniu śrub zaznaczonych na zdjęciu niżej będe mógł swobodnie zamontować rygiel na swoim miejscu a przy tym nic nie wypadnie mi dodatkowego ani nie urwie się ?

Obrazek



Awatar użytkownika
CRS200
Forum Master
Forum Master
Posty: 1257
Rejestracja: czw lip 21, 2011 20:24
Lokalizacja: Biłgoraj

Problem z ryglem drzwi

Post autor: CRS200 » pn mar 25, 2013 20:43

jak odkrecisz te sroby to nic sie nie urwie nie martw sie jedynie zamek bedziesz mial odkrecony ale czy zalozysz rygiel to niewiem bo bedziesz mial bardzo zly dostep do niego i bedziesz musial robic to na wyczucie bo nic nie bedziesz widzial raczej, jak odkrecisz te sroby to wyciagnij po prostu zamek i bez problemu wloz na miejsce i spowrotem przykrec zamek.

Haki nie ma potrzeby cytowania postu wyzej, jedynie wtedy gdy odpowiadasz na post nie na ten ostatni tylko wczesniejszy.


Sprzedam części do: VW GOLF IV różne wersje silnikowe


10fanta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: ndz mar 24, 2013 23:43
Lokalizacja: Knyszyn / Białystok

Problem z ryglem drzwi

Post autor: 10fanta » wt mar 26, 2013 16:15

Jak ktoś miał podobny problem to wystarczy śruby ze zdjęcia wyżej odkręcić i rygiel montuje się z zamkniętymi oczami nie ma potrzeby wyjmowania wkładki zamka ! Dzięki za odpowiedzi. Można zamykać



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości