Panel CLIMATRONIC - demontaż / montaż przycisków

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Jaaro
TDI Power
TDI Power
Posty: 147
Rejestracja: pn mar 29, 2010 23:38
Lokalizacja: VWrocłaVW
Kontakt:

Panel CLIMATRONIC - demontaż / montaż przycisków

Post autor: Jaaro » śr mar 06, 2013 18:16

Witam,

nie mam w Golfie jednego przycisku na panelu CLIMATORINC. Kupiłem używany panel w celu przełożenia przycisku. Mam pytanie, jest jakiś skuteczny sposób żeby wyjąć i przełożyć przyciski na panelu ?


WKS Śląsk Wrocław

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Panel CLIMATRONIC - demontaż / montaż przycisków

Post autor: Haki » śr mar 06, 2013 23:13

Pytanie ? a czemu nie przekładasz całego panela ? nie sprawny czy jak ?


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Panel CLIMATRONIC - demontaż / montaż przycisków

Post autor: grg474 » śr mar 06, 2013 23:55

z tyłu panelu masz jak dobrze pamietam 8 wkrętów torx, wykrecasz i rozbierasz panel, przyciski zakładasz


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
Jaaro
TDI Power
TDI Power
Posty: 147
Rejestracja: pn mar 29, 2010 23:38
Lokalizacja: VWrocłaVW
Kontakt:

Re: Panel CLIMATRONIC - demontaż / montaż przycisków

Post autor: Jaaro » śr lip 03, 2013 12:48

Haki pisze:Pytanie ? a czemu nie przekładasz całego panela ? nie sprawny czy jak ?
Mój panel nie wykazuje żadnych błędów na vag-u - elektronicznie jest sprawny 100% i do tego z zewnątrz wygląda jak nowy :D dlatego nie widzę sensu zmieniać na inny.

Panel, który kupiłem do Golfa IV okazał się być od Passata - sprzedający zapewnił że jest z Golfa IV :? Oczywiście z zewnątrz wygląda identycznie jak do Golfa IV - jednak przyciski mają inne mocowania, na szczęście wystarczyła drobna operacja wycięcia niepotrzebnych elementów wewnętrznych w przycisku z Passat'a i wszystko elegancko pasuje :hmm:

A tak BTW jak ktoś potrzebuje taki panel bez jednego przycisku (nie wiem czy sprawny bo go nie podłączałem - sprzedawca mówił, że na pewno sprawny - ale jak widać wyżej nie bardzo można mu ufać) to mogę oddać za symboliczną kwotę :pub:


WKS Śląsk Wrocław

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości