Szyberdach uszkodozny Naprawa

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
leon9022
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: czw sty 24, 2013 17:34
Lokalizacja: Białystok Zambrów Wys MAZ

Szyberdach uszkodozny Naprawa

Post autor: leon9022 » pn mar 04, 2013 22:29

Witam mam golf 5D a w nim szyberdach. Mam problem z tapicerką pod szyberdachem którą sie zasłania szyber. A mianowicie sprawa wygląda tak troche słońce zagrzało i chciałem zobaczyć jak działa szyberdach noi tak:
-gdy otwierałem szyberdach (elektrycznie) do tyłu tzn. tak że przesuwa sie w tył i chowa w podsufitce razem z nim pojechała do tyłu ta zasłona pod nim a gdy zamknołem zasłona zatrzymała sie gdzieś tak z 10 cm przed końcem myślę zobacze jak sie otwiera pod kontem...
- otwieram szyberdach pod kontem tzn. przud szyberdachu zostaje w miejscu a tył jedzie do góry i wtedy tapicerka zasuwa sie sam do konca nie wiem czy powinno być tak prawidłowo przy skłądnaiu słychac było jakies plastki luzem jak sie tam gdzieś gniotą
- osunołem podsufitkę ręcznie i wyjołem kilka plsticzków takich podłużnych
-odkreciłem od podsufitki szyberdachy(zasłony) metalowe blaszki po bokach aby nic sie nei uszkodziło jeszcze bardziej
-teraz chciałbym go naprawic aby było tak jak trzeba
- u mojego brata w mk4 3d ta podsufitka przesuwa sie ręcznie i to tak ładnie i leciutko i jakby w szynach chodziła a u mnie po odkreceniu blaszek lata jak chce i łapie skosy i teraz przy jeździe szumi czy da się to naprawić ?


Mój Golf MK IV V6 4M By L3on: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=585426" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Szyberdach uszkodozny Naprawa

Post autor: Haki » pn mar 04, 2013 23:18

Da się ... http://forum.vw-passat.pl/threads/410-s ... lko-uchyla" onclick="window.open(this.href);return false;


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości