Uszczelka szyby drzwi przednich - zewnętrzna

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Uszczelka szyby drzwi przednich - zewnętrzna

Post autor: bogib184 » sob sty 19, 2013 10:32

Cześć Koledzy, mam pytanie odnośnie tej uszczelki zewnętrznej, która uszczelnia szybę dookoła w przednich drzwiach. Sprawa wygląda tak, że mam zawsze w aucie zamontowane car audio i obecnie ta uszczelka tak brzęczy jak słucham muzyki, że mało szlag mnie nie trafi... Po prostu "odsadza" ją od szyby i to tak wibruje, że to po prostu mocno słychać w środku. Podejrzewam, że z racji wieku mojego MK3 (1994 rok, wersja kombi) możliwe,że ta guma już tak nie trzyma, jak powinna.

Pytanie - Czy ktoś wymieniał tą uszczelkę na nową ? Jakie koszty zakupu, gdzie dostać, czy mocuje się ją jakoś na wcisk, czy używa się do tego kleju ? Będę wdzięczny za każdą sugestię ;-) Pozdrawiam.



szymonecki
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: czw sty 10, 2013 17:41
Lokalizacja: PL

Uszczelka szyby drzwi przednich - zewnętrzna

Post autor: szymonecki » sob sty 19, 2013 14:35

Ja kiedyś w mk2 ściskałem te uszczelki kombinerkami.... One są zbrojone w środku blaszką, ściśnięcie ich powoduje lepsze przyleganie uszczelki do szyby, jednak ciężej chodzi szyba ;)



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: Uszczelka szyby drzwi przednich - zewnętrzna

Post autor: bogib184 » ndz sty 20, 2013 11:02

Znalazłem temat i trzeba wyjąć szybę, co nie wchodzi w grę z racji wygłuszenia, pogody panującej za oknem :grrr: Mam pewien pomysł jeszcze - przetestuję i sprawdzę czy się poprawi. Ciekawi mnie cena nowej uszczelki tylko, ale to w przyszłości. Dzięki :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 26 gości