Niby uszczelki do VW

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Garsija6
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 13:01
Lokalizacja: Opalenica
Kontakt:

Niby uszczelki do VW

Post autor: Garsija6 » sob gru 29, 2012 00:00

Witam mam problem ponieważ malowałem całe auto i wymagało to wycięcia szyb.. No i tu zaczęły się moje problemy oczywiście chodzi o Golfa 3 3D wszystkie uszczelki szyb i bocznych i tylnej szyby były do wyrzucenia nie było opcji ich odzyskania. Myślałem że to będzie tak prosto kupić uszczelki do tych szyb ale jedyne gdzie znalazłem 1 aukcje to allegro i uszczelka tego typu...
link: http://allegro.pl/vw-uszczelka-uniwersa ... 02704.html" onclick="window.open(this.href);return false;
A więc zakupiłem kilka metrów tylko że to tanie uniwersalne gów..no Przy próbie wklejenia szyby okazało się że nie ma możliwości dopasowania tej uszczelki ani do klapy bagażnika ani do bocznych szyb ponieważ w każdym narożniku uszczelka zawija się tak że woda która ma po niej spływać po prostu poleci sobie ładnie pod uszczelkę ponieważ w każdym z narożników jest za duży kąt i uszczelka ta się łamie mimo to ze jest gumowa i dość miękka. Co zrobić ? przeszukałem forum ale nie znalazłem jeszcze takiego postu.. mogę wstawić fotki jutro jak dokładnie to wygląda. Może idzie gdzieś dostać oryginalne uszczelki do bocznych szyb i klapy ? Pomóżcie koledzy bo do rozpoczęcia sezonu mam zamiar skończyć ten projekt ;]



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Niby uszczelki do VW

Post autor: Haki » sob gru 29, 2012 00:36

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=236427" onclick="window.open(this.href);return false;

http://allegro.pl/vw-golf-iii-mk3-szyby ... 35425.html" onclick="window.open(this.href);return false; przecież w MK III 3D są wklejane szyby z tyłu


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Garsija6
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 13:01
Lokalizacja: Opalenica
Kontakt:

Niby uszczelki do VW

Post autor: Garsija6 » sob gru 29, 2012 14:21

Kolego Haki brawo za spostrzeżenia ;D No oczywiście że szyby są wklejane ale musi być do niech uszczelka która wykończy wnękę tak ? masz Golfa 3 to zobacz sobie w tylnej klapie że masz uszczelkę podklejoną do szyby i dopiero wtedy wkleja się szybę ;]



Garsija6
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 13:01
Lokalizacja: Opalenica
Kontakt:

Niby uszczelki do VW

Post autor: Garsija6 » sob gru 29, 2012 14:24

o widzę że masz golfa 4 spójrz co znajduje się między szybą a wnęką szyby w tylnej klapie



Awatar użytkownika
Warren.
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 20:00
Lokalizacja: ZST
Silnik: AEB

Niby uszczelki do VW

Post autor: Warren. » sob gru 29, 2012 14:28

Wybierz się gdzieś do zakładu gdzie wymieniają szyby w autach. Może uda Ci się u nich dostać.



Garsija6
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 13:01
Lokalizacja: Opalenica
Kontakt:

Niby uszczelki do VW

Post autor: Garsija6 » sob gru 29, 2012 14:52

mają ale gówna uniwersalne takie jak zakupiłem na allegro ;[



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Niby uszczelki do VW

Post autor: Haki » ndz gru 30, 2012 00:47

Kup używane szyby --- ale nie spie&^*& przez partaczy - tylko wycięte w całości .... Taka sama akcja jest w MK IV ... Szyba w klapie + boczne karoseryjne w Variancie --- mało kto potrafi to dobrze zrobić .... więc jak nie chcesz uniwersalnej ... to szukaj rozbitka i sam wytnij jak potrafisz ...albo to co już napisałem ...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości