VW golf V- obramowanie tylnej szyby

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

free66
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 19:51

VW golf V- obramowanie tylnej szyby

Post autor: free66 » pt gru 28, 2012 18:07

Witam,
nie wiem czy piszę w dobrym dział, ten wydawał mi się najbardziej odpowiedni. Mam problem ze swoim golfem 5 z 2007 (model 2008). Ramka tylnej prawej szybie koroduje i schodzi lakier. Co można z tym zrobić? Czy tylko kupno i wymiana na nowe wchodzi w grę, czy można to naprawić? Dzięki za informację.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

VW golf V- obramowanie tylnej szyby

Post autor: muszkatobiasz » pt gru 28, 2012 22:09

Możesz to wymontowac dobrze oczyśić i pomalowac, najlepiej lakiernik jak by to pomalował dobry podkład i lakier!



free66
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 19:51

VW golf V- obramowanie tylnej szyby

Post autor: free66 » pt gru 28, 2012 22:58

Właśnie tylko jak to wymontować? Będę chciał na wiosnę przyciemnić delikatnie tylne szyby. I tak się zastanawiam bo do przyciemniania potrzeba chyba wyciągnąć szybę i czy wtedy nie zawieźć tego do lakiernika?



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

VW golf V- obramowanie tylnej szyby

Post autor: muszkatobiasz » pt gru 28, 2012 23:06

Zalezy kto to przyciemnia zawodowcy robią to bez wyciągania szyb , zeby to wyciągnąć musisz szybe tą dużą wyciągnąć lub spuścić nadu i odkrecic tą prowadnice co chcesz malowac na dole i do góry pod uszczelką w rancie schowana śróba tak jest w golfie iv ale w v jest podobnie tyle że drzwi rozbiera sie inaczej zdejmuje sie blache zewnetrzna a nie boczek http://allegro.pl/vw-golf-v-drzwi-tyl-t ... 61807.html" onclick="window.open(this.href);return false;



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

VW golf V- obramowanie tylnej szyby

Post autor: muszkatobiasz » pt gru 28, 2012 23:17

To chyba to cena ok niewiem czy warto malować? http://allegro.pl/golf-5-v-2-0-tdi-prow ... 81803.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

VW golf V- obramowanie tylnej szyby

Post autor: Haki » sob gru 29, 2012 00:41

Ja bym to oczyścił ładnie , pozbył się luźnych kawałów lakieru ,,, następnie potraktował miejsca z których lakier zlazł ... dobrej jakości preparatem na rdzę ,, np brunox ( sprawdziłem u siebie ) --- REWELACJA .... a na koniec po wyschnięciu 2-3 warstw brunoxa - całość odtłuścił i nakleił dobrej jakości ( 3M ) folię na słupki ....

Inna metoda --- podjazd do lakiernika i niech robi wycenę ....


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości