pas bezpieczeństwa

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jasnynowe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 27, 2012 22:16

pas bezpieczeństwa

Post autor: jasnynowe » ndz gru 16, 2012 20:11

Witam mam mały problem otóz ostatnio zaciął mi sie pas w Golfie od strony kierowcy i nic nie idzie z nim juz zrobic problem w tym ze nie moge go nigdzie dostac nawet na szrotach ,chcialbym spytac czy pasowałby moze jakis inny pas do mojego auta ?
Jest to przedni lewy pas zwykły bez tych kabelkow do VW Golf IV 99 rok wersja 3-drzwi
Prosze o pomoc !



Awatar użytkownika
majster heniek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2139
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 11:04
Lokalizacja: Głuchołazy
Auto: Jest
Silnik: też

pas bezpieczeństwa

Post autor: majster heniek » ndz gru 16, 2012 21:02

jasnynowe,
przeglądnij Allegro
http://moto.allegro.pl/listing.php/sear ... ng=golf+iv" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek

jasnynowe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 27, 2012 22:16

pas bezpieczeństwa

Post autor: jasnynowe » ndz gru 16, 2012 23:56

Przegladalem cale allegro i prawie wszystkie pasy sa z napinaczami a ja potrzebuje zwykły ,a jak znajde cos bez napinacza to sa od innych modeli aut lub innych wersji i problem w tym ze nie wiem czy pas by pasowal od innego bo nie chce kupowac na marne .Pytalem tez wystawiajacych aukcje czy dany pas pasowal by do mojego ale wiekszosc nie wie .



Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

Re: pas bezpieczeństwa

Post autor: Waqa » pn gru 17, 2012 17:29

jasnynowe pisze:Przegladalem cale allegro i prawie wszystkie pasy sa z napinaczami a ja potrzebuje zwykły ,a jak znajde cos bez napinacza to sa od innych modeli aut lub innych wersji i problem w tym ze nie wiem czy pas by pasowal od innego bo nie chce kupowac na marne .Pytalem tez wystawiajacych aukcje czy dany pas pasowal by do mojego ale wiekszosc nie wie .
A to nie ma tak, ze wszystkie Golfy IV miały napinacze pirotechniczne?



jasnynowe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 27, 2012 22:16

pas bezpieczeństwa

Post autor: jasnynowe » pn gru 17, 2012 18:06

Dziekuje za pomoc Waga sugerowalem sie twoja wypowiedzia i postanowilem rozebrac drugi bok i miales racje pas drugi byl pirotechniczny czyli wychodzi na to ze moj Golf musial byc wczesniej bity w bok i ktos zamontowal inny pas ;p na szczescie doszedlem po kablach i znalazlem ukryta kostke do pasa pirotechnicznego ktos ja niezle ukryl w blachach :) a ze taki pas posiadalem podlaczylem i wszystko gra :) Takze dziekuje za pomoc i pozdrawiam
Temat Zakmnięty !



Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

pas bezpieczeństwa

Post autor: Waqa » pn gru 17, 2012 21:47

jasnynowe sprawdz reszte, bo już się spotkałem z tym... :goof:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=140&t=446817" onclick="window.open(this.href);return false;



jasnynowe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 27, 2012 22:16

pas bezpieczeństwa

Post autor: jasnynowe » pn gru 17, 2012 22:12

Ok sprawdze w razie problemow bede pisal dzieki :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości