Zamek Klapa - czego brakuje ?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kostex9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn maja 02, 2011 23:51

Zamek Klapa - czego brakuje ?

Post autor: kostex9 » czw gru 06, 2012 15:11

Witam . Nie dziala mi mechanizm zamykania klapy tył . Siłownik jest sprawny ! pewna czesc wyglada na peknieta . czy da rade to wymienic ? ile to kosztuje ? Gdzie to kupic ?
FOTO :http://zapisz.net/view.php?filename=791_20110501039.jpg

edit . Serio całosc musze wymienic ??
Ostatnio zmieniony czw gru 06, 2012 23:01 przez kostex9, łącznie zmieniany 1 raz.



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Zamek Klapa - czego brakuje ?

Post autor: muszkatobiasz » czw gru 06, 2012 20:40

http://allegro.pl/klamka-klapy-tyl-volk ... 13499.html" onclick="window.open(this.href);return false; potrzebujesz coś takiego



REMON666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt gru 04, 2012 21:48
Lokalizacja: miedzyrzecz swiebodzin

Zamek Klapa - czego brakuje ?

Post autor: REMON666 » czw gru 06, 2012 23:23

CZESC, MUSISZ POKAZAC CO MASZ PEKNIETE LUB ZROB ZDJECIE CALEGO ZAMKA (MAM TAKIE COS ROZEBRANE NA CZESCI) W SERWISIE MOŻESZ KUPIC TYLKO CALOSC Z KLAMKĄ .



kostex9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn maja 02, 2011 23:51

Zamek Klapa - czego brakuje ?

Post autor: kostex9 » czw gru 06, 2012 23:32

TA METALOWA czesc w ksztalcie litery L jest w pozycji ( zamkniety zamek ) jak daje sygnal (zamknij) to ta czarna czesc plastikowa (w ksztalcie luku) rusza sie w lewo zeby zamknac ale nie siega tej L-ki , i tak samo z powrotem . cos powinno pchac gdy sie zamyka a cos powinno haczyc kiedy otwiera - pytanie tylko co ?!

P.S Inaczej , podczas pracy silownika czrny element sie rusza , metalowy (odpowiedzialny za otworz/zamknij) stoi bez zmian .



Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

Zamek Klapa - czego brakuje ?

Post autor: Waqa » pt gru 07, 2012 21:09

miedzy elementami o których mówisz jest taki malutki wałeczek, który w odpowiednim położeniu blokuje elementy miedzy sobą. co za tym idzie jeden drugiemu przekazuje ruch obrotowy. Po pierwsze zamknij/otwórz kluczykiem bagażnik i sprawdź czy owe elementy zaczną ze sobą pracować. Drugim mniej optymistycznym rozwiązaniem jest rozebranie całej wkładki i np. sklejenie (jezeli smarowanie nic nie da) ich ze sobą (mam tak własnie zrobione u siebie, jedyna wada tego rozwiązania jest brak możliwości otworzenia bagażnika z kluczyka).



kostex9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn maja 02, 2011 23:51

Zamek Klapa - czego brakuje ?

Post autor: kostex9 » sob gru 08, 2012 10:59

Mam zapieczona wkladke , ani drgnie wiec nie szkodzi . Zaznaczylbys na rysunku co ze soba mam skleic i jakiego kleju uzyles ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości