jaka nagrzewnica?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

arbi94
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: śr lis 07, 2012 23:57

jaka nagrzewnica?

Post autor: arbi94 » śr gru 05, 2012 15:50

witam postanowilem wymienic nagrzewnice bo pekla(strasznie parujace szyby) . Moje auto to golf IV (1.9 tdi 115km) Z KLIMA RECZNA i mam pytanie poniewaz bylem na szrocie i pan zaoferowal mi takie cudo http://allegro.pl/volkswagen-golf-4-iv- ... 15976.html" onclick="window.open(this.href);return false; czy to jest ta moja nagrzewnica ??? Bo wiekszosc nagrzewnic wyglada inaczej np tak http://allegro.pl/nagrzewnica-vw-golf-i ... 75774.html" onclick="window.open(this.href);return false;

W koncu jaka nagrzewnica idzie do mojego modelu przypominam ze mam Klime Reczna.
Prosze o szybka odpowiedz



Awatar użytkownika
daniel.wwe
TDI PoweR
TDI PoweR
Posty: 752
Rejestracja: wt lip 05, 2011 14:04

jaka nagrzewnica?

Post autor: daniel.wwe » śr gru 05, 2012 16:13

Ta pierwsza to jest od klimy, musiasz kupic taka jak ta druga... ale chyba nie masz zamiaru kupowac uzywki? Bo troche roboty jest z tym zeby tam sie dostac wiec zeby miec pownosc to lepiej kupic nowa, no ale zrobisz jak uwazasz...


“Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty dla szybkich kierowców”

arbi94
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: śr lis 07, 2012 23:57

jaka nagrzewnica?

Post autor: arbi94 » śr gru 05, 2012 16:18

mysle ze nowa nagrzewnica (zamiennik) jest mniej trwalsza od uzywanego orginalu a z resza i tak ja sprawdze zaleje ja woda i zobacze czy nigdzie nie jest peknieta .

dziekuje za pomoc



Awatar użytkownika
sidewind76
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: śr maja 02, 2012 12:45
Lokalizacja: Świat :)

jaka nagrzewnica?

Post autor: sidewind76 » czw gru 06, 2012 08:46

arbi94 nie masz racji dobry zamiennik przeżyje używany oryginał bo aluminium się utlenia i tak czy tak może za chwilę cieknąć poszukaj produktów nissen


Od nieba dzieli nas tylko 9 milimetrów... :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości