Potrzebuje schematy plany klimy mk II

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Potrzebuje schematy plany klimy mk II

Post autor: grandi » pn lis 19, 2012 23:01

Witam , potrzebuje schematy plany informacje na temat klimy w mk II jakie były kompresory jak to było uruchamiane sterowane itd. Jest opcja założenia klimy do PF Wszystko się może przydać , Ci którzy choć trochę pomogą otrzymają punkty pomógł.


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
michoswwy
...
...
Posty: 924
Rejestracja: ndz lip 08, 2012 16:35
Lokalizacja: Wyszków

Potrzebuje schematy plany klimy mk II

Post autor: michoswwy » pn lis 19, 2012 23:15

znajdź na forum użytkownika remekmk2 on montował u siebie w mk2 climatronic z mk4 także napewno dużo może powiedzieć na temat montażu klimy w mk2



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Potrzebuje schematy plany klimy mk II

Post autor: grandi » pn lis 19, 2012 23:54

ja potrzebuke wszepkie info tylko na tmat mk Ii od czego podejda graty


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
adi088
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 517
Rejestracja: wt gru 16, 2008 21:08
Lokalizacja: Turzyn SCZ
Kontakt:

Potrzebuje schematy plany klimy mk II

Post autor: adi088 » śr lis 21, 2012 23:01

osprzet silnika podejdzie od golfa III bez problemu a reszte to juz zalezy od czego chcesz miec sterowanie?? masz juz jakies pomysly?? ja zamontowalem w swoim climatronic z passata b3/b4


golf II GT 1.8RP 89r na części http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=119&t=606042
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=252373

Jedras1991
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:45
Lokalizacja: Łódź

Potrzebuje schematy plany klimy mk II

Post autor: Jedras1991 » pt lis 23, 2012 01:05

Przypadek o który pyta Grandi dotyczy dokładnie mojego auta. Mam panel ze sterowaniem podciśnieniowym, łapa kompresora, kompresor, koła i alternator Passat B3, skrzynka nagrzewnicy też z B3 będzie. Problem jest z elektryką i nie mam koncepcji na przewody czynnika od czego podpasować, chłodnice i skraplacz dam nowe ale teraz chodzi o elektrykę. Mam już schematy ale do 89r a mam nową skrzynkę więc pewnie z Passka trzeba przerobić co nieco. Czy ma ktoś może pojęcie gdzie te przewody powinny wychodzić? W którym miejscu jest montowany ten przekaźnik wentylatora? Przewód podciśnienia idzie mniej więcej po środku między nagrzewnicą a skraplaczem tam gdzie jest mały otworek w grodzi? Czy przez gąbkę przy nagrzewnicy?



Awatar użytkownika
adi088
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 517
Rejestracja: wt gru 16, 2008 21:08
Lokalizacja: Turzyn SCZ
Kontakt:

Potrzebuje schematy plany klimy mk II

Post autor: adi088 » pt lis 23, 2012 17:50

ty masz reczna klimatyzacje czy climatronika???

dotyczy climatronika:
podciśnienie idzie pomiedzy weżami od narzewnicy,
przekazniki wentylatora chlodnicy gdzie zamontujesz tam bedzie tylko by kable starczyly,
passat i golf po wrzesniu 89r maja takie same skrzynki wiec jesli dobrze demontowales instalacje i ja opisalem to podlaczysz bez problemu
weze ja dorabialem a dokladniej przerabialem te z passata.
jak masz jakies pytania popieraj je zdjeciami szybciej i dokladaniej sie dogadamy


golf II GT 1.8RP 89r na części http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=119&t=606042
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=252373

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości