Reflektory

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kamilkrk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 01, 2012 18:35
Lokalizacja: Kraków/ Raba Wyżna

Reflektory

Post autor: kamilkrk » pn lis 19, 2012 20:47

Witam. Mam pytanie. Czy jest możliwość regeneracji reflektoru tj. poprawienia jego środka? Problem polega na tym, że mam wrażanie jakby środek reflektora z żarówkami wyskoczył ze swojego właściwego miejsca. Stwierdzam to na podstawie tego, że jedna żarówka od świateł drogowych świeci mi praktycznie na ziemie gdzie w drugim reflektorze świeci wysoko w górę, poza tym przy żarówce od świateł drogowych jest dość duża szczelina i ewidentnie widać jakby to wszystko za bardzo opadło. Nie wiem czy już był taki temat bo nie ma żadnych nagłówków na to wskazujących. Proszę o poradę



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1646
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Reflektory

Post autor: poolak2006 » wt lis 20, 2012 03:02

odbłyśnik jest mocowany w 3 punktach na takich "jabłkach" jeśli wyskoczył z któregoś wystarczy go wpiąć ponownie ... Jeżeli dotyczy to tylko świateł drogowych to może odbłyśnik jest połamany ?



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Re: Reflektory

Post autor: skaktus » wt lis 20, 2012 15:52

poolak2006 pisze:odbłyśnik jest mocowany w 3 punktach na takich "jabłkach" jeśli wyskoczył z któregoś wystarczy go wpiąć ponownie ... Jeżeli dotyczy to tylko świateł drogowych to może odbłyśnik jest połamany ?
Przecież w MK4 oba odbłyśniki są zintegrowane ?

Albo wyskoczyło kulowe mocowanie odbłyśnika lub masz dziurę zamiast silnika regulacji. Musisz sprawdzić co i jak.



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1646
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Reflektory

Post autor: poolak2006 » wt lis 20, 2012 17:49

skaktus, no tak ... a czy ja napisałem że jest osobno ?



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Reflektory

Post autor: skaktus » wt lis 20, 2012 20:24

Myślę że właściciel auta jest na tyle sprawny że widzi ewentualne pęknięcie odbłyśnika. A jeśli takie by było, wnętrze było by zwichrowane.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości