Spasowanie zderzaka przód

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
luciusdz
VW4EVER
VW4EVER
Posty: 1370
Rejestracja: wt sty 19, 2010 22:46
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Spasowanie zderzaka przód

Post autor: luciusdz » śr paź 17, 2012 14:40

Ktoś z użytkowników miał, albo ma taki problem, że zderzak nie chce się spasować z nadkolem ? Chodzi o to że zderzak jest bardziej wysunięty do przodu, przez co jest różnica ok 2cm :/ Wszytko dobrze skręcone :grrr:


Obrazek

Awatar użytkownika
xlsss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 487
Rejestracja: czw gru 18, 2008 17:03
Lokalizacja: Opole/Wróblowice
Auto: MK3
Silnik: AAZ
Kontakt:

Spasowanie zderzaka przód

Post autor: xlsss » śr paź 17, 2012 14:42

Nie napisałeś, czy zderzak oryginalny ?



Awatar użytkownika
luciusdz
VW4EVER
VW4EVER
Posty: 1370
Rejestracja: wt sty 19, 2010 22:46
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Spasowanie zderzaka przód

Post autor: luciusdz » śr paź 17, 2012 14:53

Tak zderzak ori :) Jest to mój drugi zderzak, i na poprzednim było do samo :grrr:


Obrazek

Awatar użytkownika
xlsss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 487
Rejestracja: czw gru 18, 2008 17:03
Lokalizacja: Opole/Wróblowice
Auto: MK3
Silnik: AAZ
Kontakt:

Spasowanie zderzaka przód

Post autor: xlsss » śr paź 17, 2012 16:39

No to jeżeli oba zderzaki są ori, nic nie zawadza przy pasowaniu, to najprawdopodobniej gdzieś był dzwon i ktoś tego nie wyprostował... Zapodasz jakieś foto ?



XV2
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2363
Rejestracja: śr mar 28, 2007 12:10
Lokalizacja: B-wo
Kontakt:

Spasowanie zderzaka przód

Post autor: XV2 » ndz paź 21, 2012 09:29

Dzwon jak nie pasuje, źle zrobiona rzeźba.


MK2 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=451131

MK4 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=546133

Montaż ESP http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=590914

Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Spasowanie zderzaka przód

Post autor: Johnatan » ndz paź 21, 2012 21:06

nie pamiętam jak tam mk3 wygląda pod spodem ale może jest coś źle lub nie orginalna jest belka pod zderzakiem..i ona cie blokuja na dociągnięcie zderzaka..


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
xlsss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 487
Rejestracja: czw gru 18, 2008 17:03
Lokalizacja: Opole/Wróblowice
Auto: MK3
Silnik: AAZ
Kontakt:

Spasowanie zderzaka przód

Post autor: xlsss » pn paź 22, 2012 20:08

Ściągnij zderzak, przypatrz się czy coś nie jest wygięte typu belka, mocowania zderzaka itp itd. Wrzuć zdjęcie z tym miejscem, gdzie odłazi ten zderzak to coś pomyślimy :bajer:



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Spasowanie zderzaka przód

Post autor: skaktus » wt paź 23, 2012 18:32

Winna jest belka i podłużnica. Mam to samo. Belka niby prosta, ale minimalny wgiot posiada i już nic nie pasuje.



Awatar użytkownika
luciusdz
VW4EVER
VW4EVER
Posty: 1370
Rejestracja: wt sty 19, 2010 22:46
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Spasowanie zderzaka przód

Post autor: luciusdz » pn lis 19, 2012 14:01

Obrazek

Tu widać jak zderzak nie sięga sierpa :grrr:


Obrazek

Awatar użytkownika
PESTO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob cze 16, 2007 13:48
Lokalizacja: Kraków

Spasowanie zderzaka przód

Post autor: PESTO » pn lis 19, 2012 21:36

tez mam ten sam problem ze swoim zderzakiem podejmowałem taki sam temat kilka tygodni temu, sierp tez mi wystaje 2cm wyglada to słabo, sam nie poradziłem sobe ztym problemem a wyglada ze mój golf jest nie bity zderzak tez mam ori.
p.s fajna deskorolka, gleba 100%



Awatar użytkownika
rolek4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 461
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 10:29
Lokalizacja: Brzesko/Jasień

Spasowanie zderzaka przód

Post autor: rolek4 » śr lis 21, 2012 23:57

Witam,
poprostu mógłbyć kiedyś dzwon i jak ktoś już go naciągnął, to mógł go przeciągnąć, może też być tak że między podłużnice (rame) a belke jest wsadzony za duży dystans, ponieważ mógłbyć dzwon i ktoś go nie naciągał, tylko zrobić dystans na oko i są tego efekty, po zdjęciu zderzaka będziesz widział jak wygląda belka między podłużnicą jak jest wszystko na ori otworach, to jest duża możliwość że ktoś go przeciągnął, a też może być że będzie na ori otworach, ale wystarczy że belka górą będzie naciągnięta, wykrzywiona i też takie jaja będą wychowić, a też porostu może być podłużnica cofnięta i ktoś poprostu dał dystans (typu tulejka, wieksza nakrętka) i skręcił belkę do podłużnicy własnie na taki dystansie,
musisz sprawdzić i najlepiej jakbyś podesław zdjecia, to ci jeszcze powiem co robić, a ostatecznie może też być krzywa sama belka co jest na niej zderzak i też będzie robić takie cyrki, wymiana belki może załatwić sprawę :bigok:

gdybyś mieszkał bliżej, to by nie było problemu z podjechaniem i bym ci to wszystko poustawiał



Awatar użytkownika
luciusdz
VW4EVER
VW4EVER
Posty: 1370
Rejestracja: wt sty 19, 2010 22:46
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Re: Spasowanie zderzaka przód

Post autor: luciusdz » sob lis 24, 2012 16:43

rolek4 pisze:Witam,
poprostu mógłbyć kiedyś dzwon i jak ktoś już go naciągnął, to mógł go przeciągnąć, może też być tak że między podłużnice (rame) a belke jest wsadzony za duży dystans, ponieważ mógłbyć dzwon i ktoś go nie naciągał, tylko zrobić dystans na oko i są tego efekty, po zdjęciu zderzaka będziesz widział jak wygląda belka między podłużnicą jak jest wszystko na ori otworach, to jest duża możliwość że ktoś go przeciągnął, a też może być że będzie na ori otworach, ale wystarczy że belka górą będzie naciągnięta, wykrzywiona i też takie jaja będą wychowić, a też porostu może być podłużnica cofnięta i ktoś poprostu dał dystans (typu tulejka, wieksza nakrętka) i skręcił belkę do podłużnicy własnie na taki dystansie,
musisz sprawdzić i najlepiej jakbyś podesław zdjecia, to ci jeszcze powiem co robić, a ostatecznie może też być krzywa sama belka co jest na niej zderzak i też będzie robić takie cyrki, wymiana belki może załatwić sprawę :bigok:

gdybyś mieszkał bliżej, to by nie było problemu z podjechaniem i bym ci to wszystko poustawiał
Było bite, ponieważ jak robiłem konserwację to widać kawałek spawa, muszę zdjąć ten zderzak i wszystko dokładnie przejrzeć czy może faktycznie ktoś nie spartolił tego. Zobaczę, jak jest krzywa belka to ją po prostu wymienić, jakoś ostatnio mi to zaczęło przeszkadzać :jezor: :jezor:

No szkoda szkoda, ale myślę że dam rade :) Jak coś to mogę na PW pisać ? :chytry:


Obrazek

Awatar użytkownika
rolek4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 461
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 10:29
Lokalizacja: Brzesko/Jasień

Spasowanie zderzaka przód

Post autor: rolek4 » ndz lis 25, 2012 20:14

luciusdz, tak, niema problemu :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości