Problem z zamkiem

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Guapo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: śr lut 03, 2010 15:44
Lokalizacja: lębork

Problem z zamkiem

Post autor: Guapo » wt lis 13, 2012 13:57

Witam mam problem z drzwiami przednimi od strony kierowcy w vw 4. Problem polega na tym że od 2 dni coś się dzieje z zamkiem i przez to musze mocno trzasnąć :grrr: drzwiami aby się zamknęły bo w innym przypadku odbijają. Oczyściłem z grubsza zamek ( nie wyciągałem zamka z drzwi) popryskałem wd 40 i nic to nie dało. Sama zapadka wraca z powrotem na swoje miejsce tak jak powinno być ale jak biorę ją w kierunku powiedzmy góry powinna się zatrzasnąć a tego nie robi. centralny działa bez zarzutu.
pozdrawiam



Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

Problem z zamkiem

Post autor: Waqa » wt lis 13, 2012 15:31

prawdopodobnie czesc mechaniczna zamka uległa uszkodzeniu. niestety tylko wymiana ratuje.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Problem z zamkiem

Post autor: Qto » wt lis 13, 2012 15:34

Guapo pisze:Sama zapadka wraca z powrotem na swoje miejsce tak jak powinno być ale jak biorę ją w kierunku powiedzmy góry powinna się zatrzasnąć a tego nie robi
rozbieranie drzwi i badanie co się stało...najprawdopodobniej zakończy się tak jak Waqa pisze



Awatar użytkownika
Guapo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: śr lut 03, 2010 15:44
Lokalizacja: lębork

Re: Problem z zamkiem

Post autor: Guapo » wt lis 13, 2012 23:28

Nie wiem co jest odblokowało się po tym jak "nasrałem" sporo wd 40 :okej: no nic póki działa nie będę ingerował :grin: dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam

Edit :

Nowa czyściutka część już do mnie jedzie UPS-em :hmm: jednak wd40 się poddało :P



Awatar użytkownika
Guapo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: śr lut 03, 2010 15:44
Lokalizacja: lębork

Problem z zamkiem

Post autor: Guapo » pt lis 16, 2012 11:54

A mam jeszcze jedno pytanie. Czy skleić płytę aluminiową w drzwiach aby drzwi nie świszczały ? jest jakaś specjalna pasta silikon czy może taśma?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości