Lusterko zewnętrzne lewe

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

grotof
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 17:33
Lokalizacja: dolnośląskie

Lusterko zewnętrzne lewe

Post autor: grotof » wt wrz 18, 2012 14:40

GOLF V 1K1, 1,6 FSI, 2004
Może ktoś już przerabiał temat.
Ile pinów na kabel połączeniowy. Występują 7, 9 i chyba jeszcze 12. U mnie jest podgrzewane, elektrycznie regulowane, kierunkowskaz i to wszystko.
p.s.
Za rady pt. zdejmij tapicerkę i sprawdź serdecznie dziękuję.



byramarcin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz lut 26, 2012 13:13

Lusterko zewnętrzne lewe

Post autor: byramarcin » czw paź 04, 2012 13:32

mam golfa 6 u mnie lusterko prawe jest ok czyli podswietlane el skladane grzane i opuszcza sie przy wstecznym biegu ale problem jest z prawym jest ok cale kierunek el ustawianie tez ale nie ma juz lampki ktora je podswietla i nie skalada sie elektrycznie i chcaialbym je wymienic na orginal zeby bylo jak bylo ale problem jest taki ze nie wiem na ile pinow ma byc takie lusterko onp na allegro sa rozne rodzaje moze ktos wie jaki to ma byc 2 to to jak wymontowac takie lusterko??????



grotof
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 17:33
Lokalizacja: dolnośląskie

Lusterko zewnętrzne lewe

Post autor: grotof » czw paź 04, 2012 21:30

Moje pytanie wzięło się stąd, że akurat byłem w szpitalu, a chciałem zamówić nowe lusterko żeby zamontować po wyjściu. Niestety dopiero jak wyszedłem, musiałem empirycznie sprawdzić jakie w moim aucie jest. Okazało się, że mam na 7 pinów (funkcje jak wyż).
Jeżeli masz oryginał i "tylko" przestało działać to sprawdź komputerem czy to usterka sterowania, jeżeli nie to musisz zdjąć tapicerkę i wtedy wszystko masz jak na dłoni. Wypinasz wtyk i po prostu liczysz ilość przewodów we wtyczce (nie ilość dziurek które są we wtyczce tylko ilość wychodzących przewodów) i takie musisz zamówić. Nie wiem jak jest w szóstce, ale w piątce trzeba jeszcze zdjąć obudowę głośniczka wyskotonowego bo za tą obudową też są wkręty mocujące lusterko. Myślę, że pomogłem ?
p.s. Jestem z Wałbrzycha więc jak po drodze to mogę pomóc - Pozdrawiam Krzysztof



byramarcin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz lut 26, 2012 13:13

Lusterko zewnętrzne lewe

Post autor: byramarcin » ndz paź 07, 2012 14:39

dzieki bardzo za pomoc ;]



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości