Wymiana szyb manual na elektryczne w mk4

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

m2vito
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 08, 2012 12:51

Wymiana szyb manual na elektryczne w mk4

Post autor: m2vito » czw lip 12, 2012 23:25

Witam jeśli ponawiam temat to proszę o link bo te które znalazłem już nie działają.
Chciałbym wymienić szyby na elektryczne obecnie posiadam nakładki z silniczkiem na miejsca gdzie były korbki oraz przyciski do uruchamiania montowane w schowku drzwi, one podnoszą szyby. Niestety dużo hałasu i czasami silniczki nie maja siły podnieść szyby dodam że 4 drzwi chciałbym zamontować na przód.
Jeśli ktoś to już wykonał prosiłbym o poradę lub foto poradę jeżeli takowa jest. Zastanawiam się czy wystarczy wymienić sam mechanizm czy mechanizm z boczkiem i czy to wszystko by się zgrało w całość. Dodam że elektryka jest już podciągnięta.
Dzięki za podpowiedzi pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

Re: Wymiana szyb manual na elektryczne w mk4

Post autor: Waqa » pt lip 13, 2012 10:18

m2vito pisze: dodam że 4 drzwi chciałbym zamontować na przód.
a to ciekawie :kac:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=192820" onclick="window.open(this.href);return false;



m2vito
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 08, 2012 12:51

Re: Wymiana szyb manual na elektryczne w mk4

Post autor: m2vito » pt lip 13, 2012 19:12

Zwykłe przejęzyczenie :pub: W tym linku jest sporo ale brak nadal odpowiedzi na moje pytanie. Nie zamierzam zmieniać uchwytu drzwi z nowymi przyciskami ponieważ przyciski mam elektryka już wcześniej została podpięta pytanie czy teraz wystarczy kupić same prowadnice z silniczkiem czy należy wymienić blachę +cały zestaw nowych prowadnic szyn rolek i linek? I drugie pytanie czy szyby od drzwi manualnych pasują do mechanizmu elektrycznego.



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Wymiana szyb manual na elektryczne w mk4

Post autor: guziolek » sob lip 21, 2012 17:31

Oryginalne silniczki nie będą działały z tą instalacją co masz, chyba że je podrutujesz i poprzerabiasz :bigok:
Z resztą albo robisz tak jak w tym linku, albo kupujesz jakieś uniwersalne zestawy i się bawisz wg ichniego schematu.



m2vito
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 08, 2012 12:51

Wymiana szyb manual na elektryczne w mk4

Post autor: m2vito » wt sie 07, 2012 17:02

Poradziłem sobie :pub: . Silniczki pasują na uchwyty tak więc wystarczy odkręcić mechanizm manualny i zamienić z elektrycznym. Oczywiście pozostaje wyciągnięcie elektryki ale Ja tą już miałem.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości