Siedzenia i inne

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

p_barczyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 01, 2012 17:59

Siedzenia i inne

Post autor: p_barczyk » śr sie 01, 2012 18:06

Witam wszystkich forumowiczów.
Od jakiegoś już czasy jeżdżę VW Golf IV z 1998 r. 1.9 TDi w Hatchbacku i interesuje mnie parę spraw dotyczących tego samochodu, ale o wszystko będę pytał po kolei.
Po pierwsze, szykuje mi się wyjazd na pole namiotowo-kempingowe ze znajomymi, jednak planuję przenocować w samochodzie. Czy da się ustawić siedzenia przednie i/lub tylne do jednego, równego poziomu? Jeśli nie, to jaka jest ich najbardziej optymalna pozycja do tego?
Pozdrawiam



bamber137
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: wt mar 01, 2011 23:02
Lokalizacja: Fotel kierowcy

Re: Siedzenia i inne

Post autor: bamber137 » śr sie 01, 2012 19:54

p_barczyk pisze:Witam wszystkich forumowiczów.
Od jakiegoś już czasy jeżdżę VW Golf IV z 1998 r. 1.9 TDi w Hatchbacku i interesuje mnie parę spraw dotyczących tego samochodu, ale o wszystko będę pytał po kolei.
Po pierwsze, szykuje mi się wyjazd na pole namiotowo-kempingowe ze znajomymi, jednak planuję przenocować w samochodzie. Czy da się ustawić siedzenia przednie i/lub tylne do jednego, równego poziomu? Jeśli nie, to jaka jest ich najbardziej optymalna pozycja do tego?
Pozdrawiam

Chłopie weź pożyć od kogoś namiot, a nie śpij w samochodzie.
Rano będziesz chodził jakbyś był połamany :banghead:


mk4 by bamber137
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=469358" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
psilos1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1152
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 12:25

Siedzenia i inne

Post autor: psilos1 » śr sie 01, 2012 22:06

:smiech3: Golf w roli campera -o tym jeszcze chyba nikt nie pomyślał :glupek:



p_barczyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 01, 2012 17:59

Siedzenia i inne

Post autor: p_barczyk » czw sie 02, 2012 18:16

Problem jest w mojej dziewczynie, która boi się spać w namiocie ze względu na strach przed robakami. Nic lepszego mi nie przyszło do głowy niż to. Więc czy jest na tym forum ktoś potrafi mi powiedzieć czy w ogóle da się to zrobić?

psilos1, jeśli Twoje pojęcie o camperach ogranicza się do tego, że jest to samochód w którym można przenocować, to gratuluję wiedzy na ten temat. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Siedzenia i inne

Post autor: Qto » czw sie 02, 2012 19:52

p_barczyk pisze:jaka jest ich najbardziej optymalna pozycja do tego?
porozkładaj i zobacz co się da zrobić...ziomek w mk3 spał z dziewczyną całkiem wygodnie w bagażniku. Fotele przednie na maksa w przód...siedzisko tylne i oparcia składał i kawałek miejsca do leżenia było ;)



Awatar użytkownika
alex_7692
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 748
Rejestracja: sob sty 14, 2012 16:09
Lokalizacja: Grudziądz/ Toruń

Siedzenia i inne

Post autor: alex_7692 » czw sie 02, 2012 21:45

przednie fotele na maksa w przód i rozkładasz na płasko tylko zagłówek przeszkadza.. nie wiem czy masz wyjmowany.. ale tak jak koledzy mówia lepiej, nogi w bagażniku a głowa na złożonej tylnej kanapie.. bedziesz miał lekko pod skosem w górę głowe :D :rotfl:


Moje MKII http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=452768" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Siedzenia i inne

Post autor: Haki » czw sie 02, 2012 22:33

Ja spałem jadąc do Cro .... jednak 1500km jednego dnia to trochę za dużo ... więc kimnąłem kilka godzin na parkingu .... siedzenia do przodu - wcześniej zagłówko ściągnięte ... i do dołu by się z kanapą zrównały na to dałem gruby koc i było pięknie ... nic mnie tam nie bolało etc ... ale ostatnio znalazłem jeszcze lepszy patent .... kanapa z tyłu złożona ... i materac w bagażniku hehhe .... 2 osoby tak spały jak byłem na grillu ... ale u mnie trochę więcej miejsca ... VARIANT :food:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Siedzenia i inne

Post autor: bongo » pt sie 03, 2012 19:30

p_barczyk pisze:Po pierwsze, szykuje mi się wyjazd na pole namiotowo-kempingowe ze znajomymi, jednak planuję przenocować w samochodzie. Czy da się ustawić siedzenia przednie i/lub tylne do jednego, równego poziomu? Jeśli nie, to jaka jest ich najbardziej optymalna pozycja do tego?
A gdzie dasz bagaże jak będziesz spał? Bo mniemam że takowe będziesz posiadał :los2:
Po drugie, nie da się zrobić jednego poziomu..



p_barczyk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 01, 2012 17:59

Siedzenia i inne

Post autor: p_barczyk » ndz sie 05, 2012 21:50

Wielkie dzięki wszystkim za pomoc. Na pewno skorzystam z waszych rad.
bongo, bagaży jak takich nie będzie. Jezioro nad którym jest pole, znajduje się jakieś 10 km ode mnie. Powrót do domu raczej nie będzie możliwy, bo wszyscy mają zamiar dużo pić. Następnego dnia już ma być powrót, więc jakiekolwiek bagaże są zbędne. :)



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Siedzenia i inne

Post autor: Mavrick » śr sie 08, 2012 12:08

bamber137 pisze:Chłopie weź pożyć od kogoś namiot, a nie śpij w samochodzie.
Rano będziesz chodził jakbyś był połamany :banghead:
Ja tam spalem dwie noce w aucie podczas ktorejs tam majowki VW i nie bylo zle...spalem na rozlozonym siedzeniu bo niestety bagaznik byl full zapakowany.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości