Odklejona uszczelka

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

grymek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: śr sie 05, 2009 20:09
Lokalizacja: Bochnia

Odklejona uszczelka

Post autor: grymek » pt lip 06, 2012 10:35

Witam
Panie i Panowie mam pytanie,odkleiła mi się uszczelka wszystko jest widoczne na zdjęciach,próbowałem to przykleić (bez demontażu)klejem kontaktowym firmy boll ale nie trzyma.Proszę o jakieś wskazówki jakim klejem , czy demontować z auta , czy nowa uszczelka mnie ratuje. Obrazek



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Odklejona uszczelka

Post autor: jhosef » pt lip 06, 2012 11:50

Do wymiany. Tego raczej nie przykleisz. To jest jako jeden element.



GolfikMKII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: wt lis 01, 2011 12:15

Odklejona uszczelka

Post autor: GolfikMKII » sob lip 07, 2012 10:10

najlepiej udac sie na zlom dorwac tam z jakiegos goferka i przelozycdo siebie najtansza forma wymiany



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Odklejona uszczelka

Post autor: marcinek84 » wt lip 10, 2012 16:57

ja kleiłem kropelką ale małe odcinki po 4-5cm i na razie trzyma.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

grymek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: śr sie 05, 2009 20:09
Lokalizacja: Bochnia

Odklejona uszczelka

Post autor: grymek » ndz lip 22, 2012 12:05

Panowie przykleiłem na kropelce i trzyma + dla marcinek84, .Ale za uszczelką i tak się rozglądnę a orientuje się ktoś jak tą całą uszczelkę zaciągnąć z auta. :pub:



Awatar użytkownika
RapStyle
I'm a Jetta Rider
I'm a Jetta Rider
Posty: 509
Rejestracja: śr sty 11, 2012 13:01

Re: Odklejona uszczelka

Post autor: RapStyle » śr lip 25, 2012 22:38

jhosef pisze:Do wymiany. Tego raczej nie przykleisz. To jest jako jeden element.
nie prawda. to nie jest jeden element. uszczelka jest klejona do listy dachowej seryjnie. jak się urwie to widać żółte ślady kleju. ja w to miejsce nałożyłem delikatnie kleju do szyb czarnego i na taśmie do dachu zostawiłem na jeden dzień. po odklejeniu benzyna ekstrakcyjna czyścisz i bajka. ja tak mam i mogę polecić :-)



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Odklejona uszczelka

Post autor: jhosef » czw lip 26, 2012 11:59

RapStyle pisze:nie prawda. to nie jest jeden element. uszczelka jest klejona do listy dachowej seryjnie. jak się urwie to widać żółte ślady kleju. ja w to miejsce nałożyłem delikatnie kleju do szyb czarnego i na taśmie do dachu zostawiłem na jeden dzień. po odklejeniu benzyna ekstrakcyjna czyścisz i bajka. ja tak mam i mogę polecić :-)
Fajnie, tylko klej do szyb za darmo nie jest. Jak mam kupić za kilkadziesiąt zł klej do szyb to jednak wolę kupić drugą listę.
Przyklejałem na kleje do gumy i trzymało to średnio.



Awatar użytkownika
RapStyle
I'm a Jetta Rider
I'm a Jetta Rider
Posty: 509
Rejestracja: śr sty 11, 2012 13:01

Re: Odklejona uszczelka

Post autor: RapStyle » czw lip 26, 2012 12:29

jhosef pisze:
RapStyle pisze:nie prawda. to nie jest jeden element. uszczelka jest klejona do listy dachowej seryjnie. jak się urwie to widać żółte ślady kleju. ja w to miejsce nałożyłem delikatnie kleju do szyb czarnego i na taśmie do dachu zostawiłem na jeden dzień. po odklejeniu benzyna ekstrakcyjna czyścisz i bajka. ja tak mam i mogę polecić :-)
Fajnie, tylko klej do szyb za darmo nie jest. Jak mam kupić za kilkadziesiąt zł klej do szyb to jednak wolę kupić drugą listę.
Przyklejałem na kleje do gumy i trzymało to średnio.
Na klej do szyb trzyma super i wiele osób ma go w domu... Klej do szyb na allegro to wydatek koło 30zł z wysyłką. I masz dużą tubkę, wtedy możesz sobie też coś innego kleić np sierpy po wycięciu nadkoli do samochodu. On ma wiele zastosowań. Przede wszystkim jest mocny i uszczelnia :) Poza tym wtedy odchodzi Ci operacja zdjęcia tej listwy i możliwość jej zniszczenia



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości