Trzeszczenie pod deską

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Vincent27
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 15:23
Lokalizacja: Płock

Trzeszczenie pod deską

Post autor: Vincent27 » sob lip 14, 2012 11:56

Witam. mam jakiś dziwny problem. Miałem taka sytuację że w moim aaz jadać sobie ok 120 km/h słyszałem jakiś dziwny dzwięk pod deską lub w okolicach. Okazało się potem że prędkość auta tu nie ma znaczenia a obroty, bo przy ok 3 tys obrotów słychać to było na każdym biegu. Rozebrałem całą deskę bo wymieniałem nagrzewnice i później tego dzwięku nie było w ogóle. Aż do wczoraj kiedy to się okazało że znów jest i teraz przy ok 2 tyś obrotów i też na każdym biegu i na luzie przy ok 2tys. Za nic nie mogę tego zlokalizować. Jeżeli ktos z Was miał podobny problem to może podpowie co to może być. Bo mi już pomysłów zbrakło. Słychać to w okolicy nagrzewnicy jak by za radiem.



amensia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 17, 2012 12:56

Trzeszczenie pod deską

Post autor: amensia » wt lip 17, 2012 20:46

Mam ten sam problem tylko, ze odglos jest slyszany z okolicy przed siedzeniem pasażera. Nie mam pojecia co to moze byc...



Awatar użytkownika
psilos1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1152
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 12:25

Trzeszczenie pod deską

Post autor: psilos1 » śr lip 18, 2012 10:21

Miejsc w których może trzeszczeć lub rezonować jest kilkadziesiąt -nikt nie jest w stanie pomoc na odległość .U mnie problemem był kanał wentylacyjny przy większych obrotach rezonował i doprowadzał mnie do szału.Zrzuciłem deskę do tego tasma parciana ,gąbka zgrzewka browara .Podklejasz wszystkie możliwe miejsca styku plastików z karoserią i miedzy sobą .Nie próbuj żadnych spreji ,silikonów pomagają na krótko lub wcale .



sakuls
Niesolidny sprzedawca
Niesolidny sprzedawca
Posty: 90
Rejestracja: śr lip 18, 2012 19:30
Lokalizacja: Elbląg

Trzeszczenie pod deską

Post autor: sakuls » wt lip 24, 2012 09:52

ja miałem tak samo(i mam :hmm: ) i problemem był i jest dalej kanał wentylacyjny. tez dałem tasmy i ustało w jednym,no a w drugim nie mam czasu zrobic :bigok:


moje mk2
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=473271" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości