problem ze zderzakiem

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

irekczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: sob gru 24, 2005 17:34
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

problem ze zderzakiem

Post autor: irekczek » sob lip 07, 2012 12:50

Nie dawno wymieniłem w swoim golfie zderzak, z powodu złej kondycji. Zamówiłem nowy trafił do lakierowania lecz mam problem z ustawieniem go w idealnej prostej lini. Zrobiłem dwa podejścia bez powodzenia. Może ktoś ktoś miał taki przypadek i jakoś z tego wybrnął . Na moje oko cały pas przedni wymaga regulacji tylko nie wiem jak się za to zabrać . Doradźcie coś.
Wszystko wyjaśnią zdjęcia.

Obrazek
Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
piotrusss89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: wt lis 09, 2010 18:21
Lokalizacja: Szczecin

problem ze zderzakiem

Post autor: piotrusss89 » sob lip 07, 2012 13:15

A to był zamiennik czy używany oryginał? bo jak zamiennik to nie wiele zdziałasz..byś musiał błotniki dopasować(śrubka pod zderzakiem) a od przodu byś musiał dać jakieś podkładki pod zderzak żeby poszedł wyżej..


Moja Bryka :-) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=491633" onclick="window.open(this.href);return false;

irekczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: sob gru 24, 2005 17:34
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: problem ze zderzakiem

Post autor: irekczek » sob lip 07, 2012 15:54

Zderzak jak najbardziej oryginał , do tego sprawdzalem inny zderzak i jest tak samo wiec to nie jego wina tylko mocowania :/



Awatar użytkownika
piotrusss89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: wt lis 09, 2010 18:21
Lokalizacja: Szczecin

problem ze zderzakiem

Post autor: piotrusss89 » pn lip 09, 2012 12:01

Gdy byś był ze szczecina to mam dobrego blacharza, zobaczył by co z tym jest nie tak i coś pomógł za :piwka:


Moja Bryka :-) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=491633" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości