Jak pomalowac znaczek gti ?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

damians000
GOLF FOREVwER
GOLF FOREVwER
Posty: 280
Rejestracja: sob lip 24, 2010 13:06
Lokalizacja: Poznań

Jak pomalowac znaczek gti ?

Post autor: damians000 » pn lip 02, 2012 18:17

WItam, chciałbym pomalować znaczek tak aby napis GTI i obwódka było czerwone a reszta została czarna, widziałem już na forum ktoś tak sobie malował, lecz nie mam pojęcia jak się do tego zabrać :( poradzicie coś ??

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/064 ... 3e431.html


będę bardzo wdzieczny :)



Awatar użytkownika
biercok mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 10:12
Lokalizacja: Andrychów k. Wadowic

Jak pomalowac znaczek gti ?

Post autor: biercok mkII » pn lip 02, 2012 19:58

Robisz tak. Najpierw tak na sucho Ci cos podpowiem. Wez kartke z zeszytu, narazie z zeszytu, pozniej mozesz wykorzystac cos bardziej sztywnego np kartka z bloku technicznego, przyloz na znaczek, olowkiem pod skosem kreslisz po kartce tak jakbys chcial zamalowac znaczek. I co sie stanie? Na kartce pojawia sie literki GTI. I co dalej? Juz masz prawie szablon. Poprawiasz kontury literek i wycinasz literki, tylko nie nozycami do zywoplotu bo z tego nic nie bedzie tylko takimi malutkimi. Literki juz mozesz malowac bo tlo bedzie zakryte. A co z obramowka? Tu juz jest zabawa w obklejanie tasma. Heh zdjecie masz z allegro, juz rok jest ta aukcja i emblemat nie sprzedany w sumie sie nie dziwie bo gosciu jest idiota za znaczek chce 15 a za przesylke 20-25. Pisalem do niego czy wysle poleconym to nie bo taka maja tylko opcje dostawy.Dla mnie tacy ludzie sa smieszni. Sorki za taki OT.



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Jak pomalowac znaczek gti ?

Post autor: marcinek84 » wt lip 03, 2012 11:12

ja za to widziałem pomysł z pasta do zębów, tu trzeba by wypełnić czarne pole pasta i psiknac farba do pasty nie przylegnie i można umyć potem. ewentualnie może waleczek, malowanie gdzy znaczek na górze a wałek od spodu, ja kupiłem ostatnio flokowany wałek do gładkich powierzchni i będę próbować paski na boczkach malować.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

damians000
GOLF FOREVwER
GOLF FOREVwER
Posty: 280
Rejestracja: sob lip 24, 2010 13:06
Lokalizacja: Poznań

Jak pomalowac znaczek gti ?

Post autor: damians000 » wt lip 03, 2012 16:22

juz rok jest ta aukcja i emblemat nie sprzedany w sumie sie nie dziwie bo gosciu jest idiota za znaczek chce 15 a za przesylke 20-25. Pisalem do niego czy wysle poleconym to nie bo taka maja tylko opcje dostawy.Dla mnie tacy ludzie sa smieszni. Sorki za taki OT.
haha spoko :D tez kiedy nie wejde znaczek wisi na allegro :D ja mam 2 takie komplety, tylko chromy już gówniane sa i czerwony chciałem zrobić tylko nie wiem czy dam rade :(

ale dizęki za pomoc, jak ktoś ma jeszcze jakies pomysły to dawać :D

PS: biercok mkII masz może jakąś fotke takiego szblonu ?? żeby oblukać jak to ma wyjść :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości