Srodkowa kratka nawiewu hałasuje

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lampart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 540
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 18:32

Srodkowa kratka nawiewu hałasuje

Post autor: Lampart » wt maja 22, 2012 08:18

Witam.
Mam mały problemik którego w zimę nie było, mianowicie - autko po nocy jak dziś na dworze +16 stopni gdy ruszam autem coś mi hałasuje w środkowej kratce nawiewu, dźwięk jak by jakiś plastik dostawał drgawki, gdy już ruszę nie słychac tego. Tylko przy ruszaniu. Jadę załączę nawiew wiadomo w mieście światła zatrzymywanie się, ruszanie i gdy już z nawiewów leci cieplejsze powietrze hałas ustępuje. Jednak gdy załączę klimę na np 20 stopni hałas powraca. Ewidentnie jest z okolić kratki środkowej nawiewu i ewidentnie jest to związane ze skokiem temperaturowym.
Kratki sa sprawne pokrętło zamyka/otwiera obieg. Czy ktoś z Was miał taki możne problem, jak sobie poradził ?


oswoić autyzm, http://www.michalautyzm.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

seria ALH 90 km-->>soft-->>127km-->>wtryski ASV+ ASO Damian ppp ==145km :okej: :satan:

Obrazek

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Srodkowa kratka nawiewu hałasuje

Post autor: Qto » wt maja 22, 2012 16:44

Wyciągnij kratki i zobacz czy dźwięki ustąpiły... jak tak, to psiknij je od środka jakimś silikonem w spreju czy cuś...



Awatar użytkownika
Lampart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 540
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 18:32

Srodkowa kratka nawiewu hałasuje

Post autor: Lampart » wt maja 22, 2012 18:22

Qto dzieki!!! albo to kratki albo półka nad radiem


oswoić autyzm, http://www.michalautyzm.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

seria ALH 90 km-->>soft-->>127km-->>wtryski ASV+ ASO Damian ppp ==145km :okej: :satan:

Obrazek

Awatar użytkownika
psilos1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1152
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 12:25

Srodkowa kratka nawiewu hałasuje

Post autor: psilos1 » wt maja 22, 2012 21:45

Najprawdopodobniej problemem jest uchwyt na napoje(na początku rownież szukałem w kratkach nawiewu ).Jak był zamknięty czasami wpadał w rezonans który doprowadzał mnie do szału.Psikałem różnymi środkami -dorywczo pomagało ale po kilku dniach to samo -pomogła wymiana na uchwyt nowego typu .



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości