Gwizdze ( jesli to tak mozna okreslic ) w aucie

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
avisek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: pn maja 21, 2007 19:12
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Gwizdze ( jesli to tak mozna okreslic ) w aucie

Post autor: avisek » sob mar 31, 2012 14:53

Witam wszystkich,
od pewnego czasu strasznie mi gwiżdże w samochodzie od strony kierowcy przy szybie. Robi się tak jak przekroczę prędkość 40km/h i im szybciej jadę tym dźwięk ma większą częstotliwość i prawie ze piszczy a jak zwalniam to cichnie powoli. Żadnych dziur nie widziałem w tamtej okolicy, nawet nie czuć zimnego powietrza wiec nie wiem o co chodzi czy to możne być jakaś usterka mechaniczna czy coś? Proszę o pomoc.
Ostatnio zmieniony pn kwie 02, 2012 14:28 przez avisek, łącznie zmieniany 1 raz.



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Gwizdze ( jesli to tak mozna okreslic ) w aucie

Post autor: wojtas46 » sob mar 31, 2012 14:59

Sprawdż furtkę czy nie wystaje poza obręb auta , uszczelki przy szybie też mogą powodować takie świstanie



Awatar użytkownika
avisek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: pn maja 21, 2007 19:12
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Gwizdze ( jesli to tak mozna okreslic ) w aucie

Post autor: avisek » sob mar 31, 2012 15:10

no wlasnie uszczelka jest ok a drzwi nie wystaja zastanawiam sie czy jest taka mozliwosc ze to slimak od predkosciomierza?



Awatar użytkownika
piotrusss89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: wt lis 09, 2010 18:21
Lokalizacja: Szczecin

Gwizdze ( jesli to tak mozna okreslic ) w aucie

Post autor: piotrusss89 » sob mar 31, 2012 16:17

Bardziej bym postawił na źle domkniętą szybę w drzwiach :bigok: ,miałem tak przez mechanizm podnoszenia szyby..niby domykał do końca ale jak myłem karcherem to woda przeciekała..a jak jechałem ok 70km :bajer: to gwizdało świszczało itp.


Moja Bryka :-) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=491633" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości