[mk3]Nakładki na błotniki

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

[mk3]Nakładki na błotniki

Post autor: red_devil25 » pt mar 30, 2012 18:09

interesuje mnie czy ktos zakladal KONKRETNIE TE nakladki na blotniki http://allegro.pl/vw-golf-iii-3-listwa- ... 92264.html" onclick="window.open(this.href);return false;

czy wszystko jest dobrze spasowane i nie ma kombinacji przy montazu?czy te nakladki dobrze sie komponuja z listwami w zwyklym Golfkie mk3?ewentualnie czy mozecie polecic cos innego byle sie zgralo dobrze ze zwyklymi listwami ??
Naczytalem sie ,ze najlepiej kupic uzywki z gt lub gti ,ale wtedy wymiana z listwami drzwiowymi ,zeby to wygladalo.
Celem montazu jest oslonienie blotnikow przed rdza ,gdyz pojawiaja sie bąble na tylnich nadkolach .(nie chce dawac bo blacharza bo juz kiedys spieprzyli robote).


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[mk3]Nakładki na błotniki

Post autor: Haki » sob mar 31, 2012 14:25

http://allegro.pl/vw-golf-3-iii-listwy- ... 10844.html" onclick="window.open(this.href);return false; znajomy ten zestaw brał i jest zadowolony .... pamiętaj tylko ,że samo danie nakładek nie pomoże przed rdzą ,,, najpierw trzeba się jej definitywnie pozbyć - zabezpieczyć przed ponownym pojawieniem się a na końcu montować nakładki ...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: [mk3]Nakładki na błotniki

Post autor: red_devil25 » sob mar 31, 2012 21:29

oczywiscie i mam plan konkretnie sie za to zabrac i potem montaz.Powiedzccie mi chlopaki tak uczciwie czy jak oczyszcze to porzadnie i zakonserwuje o przykleje porzadnie na kleju do szyb to bedzie wszystko ok ?roche innych forow poczytalem i pisza ,ze po jakims czasie odpadna wrecz blotniki.Nie wiem ile w tym prawdy,teorii i praktyki.Prosze o wypowiedzi tych ,ktorzy tego nei mieli ,a maja zalozone i jak sie sprawuje.Prawda jest taka ,ze raz wydalem szmalu na blacharza i dalej banie wychodza.Potem sam poprawialem po blacharzu i po zimie nie wychodzi nic ,moze lekko ale na pewno nie tak jak po robocie blacharzy .Chce sam to poczyscic,konserwowac i zalozyc nakladki ,zeby zas nie bralo blachy i mnie nie wku....


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości