mk3 nie fabryczna klima chyba czesc z elementow

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
witboy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob lis 19, 2011 22:44

mk3 nie fabryczna klima chyba czesc z elementow

Post autor: witboy » czw mar 15, 2012 20:28

co to jest na foto znajduje sie pod schowkiem na tunelu nagrzewnicy nad nogami pasazera, jakby jakis przelacznik dochodza do niego 2 kable, i mysle ze dziala w 2 pozycjach jakby cos wlaczal i wylaczal po przekreceniu, to jest chyba zwiazane z klima mam bodajrze dokladana klime ale na ori gratach jak patrzylem, mam 2 przelaczniki max i normal, chyba ze to nie jest zwiazane z klima i ma inna funkcje ten przelacznik

zdj

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


MK3 GTD -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=432543" onclick="window.open(this.href);return false;
projektory, gewinde, bbs rm 001 -> 9,5j, hbm, skora recaro z cc, reczny skorka, kiera vr6, pakiet gti, aaz pompa 11, t3, awx wydech tdi

Obrazek

Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

mk3 nie fabryczna klima chyba czesc z elementow

Post autor: miś fazi » czw mar 15, 2012 23:12

ten niebieski przewód jest to normalny kabel czy coś co przypomina rurkę od kapilary , czyli jest bardzo sztywny ? klima nie ma nic takiego



Awatar użytkownika
witboy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob lis 19, 2011 22:44

mk3 nie fabryczna klima chyba czesc z elementow

Post autor: witboy » pt mar 16, 2012 00:02

nie nie normalny przewod tylko ciut grubszy jest niebieski i czarny, sam ruch tym dzyndzlem lewo prawo nie ma takiego elementu ruchu jak w potencjometrze tylko kliki jak on/off


MK3 GTD -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=432543" onclick="window.open(this.href);return false;
projektory, gewinde, bbs rm 001 -> 9,5j, hbm, skora recaro z cc, reczny skorka, kiera vr6, pakiet gti, aaz pompa 11, t3, awx wydech tdi

Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

mk3 nie fabryczna klima chyba czesc z elementow

Post autor: Paweł Marek » pn mar 19, 2012 00:20

to wygląda na potencjometr a nie przełącznik, zniszczony jak widać a do czego - nie mam pojęcia, wątpię żeby był od klimy, w tej okolicy jest klapka od obiegu zamkniętego na podciśnienie ustawiana


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
witboy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob lis 19, 2011 22:44

mk3 nie fabryczna klima chyba czesc z elementow

Post autor: witboy » pn mar 19, 2012 17:38

u mnie jest elektorniczna klapka steruje ja przelacznik ktory jest zamocowany do linki od biegu wentylatora, jak klapka schodzi na zero czyli do godz 5 to mikrostyk sie zwiera i klapka sie zamyka


MK3 GTD -> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=432543" onclick="window.open(this.href);return false;
projektory, gewinde, bbs rm 001 -> 9,5j, hbm, skora recaro z cc, reczny skorka, kiera vr6, pakiet gti, aaz pompa 11, t3, awx wydech tdi

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości