uszkodzone kratki z VW Bora

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dr.house
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:05
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

uszkodzone kratki z VW Bora

Post autor: dr.house » ndz lut 26, 2012 21:53

Witam, jestem posiadaczem Golfa IV 1.4 16v 3d
Wszedlem w posiadanie kratek nawiewu z VW Bory/32 i niektore listki maja polamane koncowki i chcialem spytac czy jest jakis dobry sposob zeby to naprawic? Myslalem o tym zeby moze gwozdzik tej szerokosci wtopic w te listki i powinno byc tak samo jak z plastikiem, bez problemu powinny sie otwierac.
Druga sprawa jest to ze nie mam tam podswietlenia, rozebralem je doszczetnie i miejsca gdzie powinny byc zarowki i kable sa puste, tak jakby ktos celowo je stamtad wyjal, Nie znam histori tych kratek ale mozliwe ze tak bylo, stad tez moje drugie pytanie, czy da rade w jakis sposob samemu zmontowac cos takiego zeby byly podswietlane?

Z gory dziekuje za odpowiedz(i) ;)


Było:
Golf MK4 1.4 16V AKQ ->SWAP-> 1.8 20V AGN
Jest:
Audi A6 2.4 V6 Quattro ARJ

Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

uszkodzone kratki z VW Bora

Post autor: Waqa » ndz lut 26, 2012 23:01

http://allegro.pl/kratki-nawiewu-bora-o ... 23777.html" onclick="window.open(this.href);return false; tu masz kratki z anglika może coś dosztukujesz :kac:



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

uszkodzone kratki z VW Bora

Post autor: guziolek » wt lut 28, 2012 16:58

Ja naprawiałem te dzióbki, bo mi się połamały. Zdjęć nie mam, ale żadna to filozofia.
1. Wyjmujesz kratkę
2. Rozbierasz ją
3. Szlifujesz jakimś pilniczkiem miesce po ułamanym dzyndzlu
4. Bierzesz spinacz do papieru i zapalniczkę i grzejesz sobie do czerwoności ten spinacz
5. Wbijasz nagrzany spinacz w listek. Ciężko idzie, bo to jakiś dziwny plastik, ale wystarczy wsadzić ze 2mm i się trzyma.
6. Ucinasz spinacz na wymiar, (około 1-2mm ma wystawać z listka).
7. Składasz i cieszysz się prawie fabryką :bigok:
Tutaj o podświetleniu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... &start=126" onclick="window.open(this.href);return false;



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości