Passat b5 FL Prowadnicy szyby, jak wygląda?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Baryla
...
...
Posty: 963
Rejestracja: pt mar 21, 2008 21:57
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Passat b5 FL Prowadnicy szyby, jak wygląda?

Post autor: Baryla » sob gru 24, 2011 17:38

Witam. Za granicą fachowcy pomalowali znajomemu drzwi w passacie b5fl, po tej naprawie szyba po opuszczeniu na maxa w dół wypada z prowadnicy bo prowadnica jest za krótka (tak mi się wydaje).Czy na zdjęciu widać że czegoś brakuje? Obrazek



Awatar użytkownika
markus420
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw sie 26, 2010 21:10
Lokalizacja: Rzeszów

Passat b5 FL Prowadnicy szyby, jak wygląda?

Post autor: markus420 » sob gru 24, 2011 21:27

Generalnie na zdjęciu widać gołe drzwi jedynie z uszczelkami. brakuje prowadnicy do której de facto szyba jest przykręcana, więc nijak wypaść nie powinna. na schemacie masz mniej więcej wszystko co jest potrzebne. Obrazek



Baryla
...
...
Posty: 963
Rejestracja: pt mar 21, 2008 21:57
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Passat b5 FL Prowadnicy szyby, jak wygląda?

Post autor: Baryla » sob gru 24, 2011 22:39

markus420 czyli na tej fotce co wysłałem nic niżej nie powinno być? Bo tam blokuje się szyba jak opuści się ją na dół.



Awatar użytkownika
markus420
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw sie 26, 2010 21:10
Lokalizacja: Rzeszów

Passat b5 FL Prowadnicy szyby, jak wygląda?

Post autor: markus420 » ndz gru 25, 2011 10:38

Nie na dole nic nie ma cały osprzęt to osobne prowadnice które są na schemacie plus blacha do której prowadnica jest przynitowana. Jeśli szyba gdzieś się blokuje, to sprawdź uchwyty samej szyby. Nie wiem czy masz alu czy plastik. Te plastikowe potrafią popękać dlatego szyba się kantuje i nie idzie do góry. Zaleca się wymianę na aluminiowe są dużo trwalsze. Na forum jest coś o wymianie można poszukać. Obrazek Tutaj masz zaznaczone te plastiki (przykładowe zdjęcie z aukcji). Jeśli to nie będzie to a malowanie było po stłuczce, możliwe że coś jest powykrzywiane na prowadnicy lub gdzie indziej. posprawdzaj wszystko, nie ma tam naprawdę dużej filozofii.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości