problem z zawiasami golf 4 3D

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Cambel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: śr kwie 27, 2011 09:12
Lokalizacja: Września

problem z zawiasami golf 4 3D

Post autor: Cambel » wt gru 20, 2011 09:26

Witam! mam problem z drzwiami i niewiem jak sie zabrac za naprawe. lewe drzwi szpara miedzy błotnikiem a drzwiami to jakaś masakra. na górze drzwi stykaja sie z blotnikiem a na dole 6mm luzu. przy zamku sa max opuszczone i prawie jada po progu. z prawymi drzwiami jest podobnie tylko szpara miedzy blotnikiem a drzwiami jest odwrotna na dole prawie sie stykaja a na górze luz. no i strasznie gwizda w srodku przy wyzszych predkosciach. moze ktos miał podobna sytuacje??? licze na wasza pomoc. pozdrawiam :pub:



Awatar użytkownika
Lukas_1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: wt cze 05, 2007 18:36
Lokalizacja: opolskie

problem z zawiasami golf 4 3D

Post autor: Lukas_1 » wt gru 20, 2011 11:50

Polecam tę fotoporadę, sam regulowałem wg niej w pojedynkę, czas regulacji około 3 godz.http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=168021" onclick="window.open(this.href);return false;. różnice miedzy błotnikiem a drzwiami spróbuj wyregulowac śrubami błotników- chyba 4 po każdej stronie- widoczne po otwarciu maski, można zyskać po kilka mm, łatwo nie jest ale się da. Przy regulowaniu drzwi uważaj na lakier- delikatnie otwieraj i zamykaj patrząc na szczeliny.
I jeszcze jedno, właściwie od tego powinieneś zacząć- otwórz drzwi i delikatnie ruszaj w górę i w dół sprawdzając czy są wyczuwalne luzy na zawiasie górnym, jest opcja, że zawias do wymiany, ale jak nie wyczujesz luzu to wg fotoporady j.w.- przydadzą Ci się dobre, mocne, twarde narzędzia. Powodzenia.



Awatar użytkownika
Cambel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: śr kwie 27, 2011 09:12
Lokalizacja: Września

problem z zawiasami golf 4 3D

Post autor: Cambel » wt gru 20, 2011 15:46

dzieki za porade. jak uda mi sie wyregulowac to napisze. pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości