nawiewy

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

michu9010
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: ndz kwie 12, 2009 11:38
Lokalizacja: wloclawek

nawiewy

Post autor: michu9010 » wt gru 06, 2011 15:54

witam,

wiem ze temat sie bedzie powtarzal ale chciabym sie zapytac czy ktos wie moze jak podswielic panel ogrzewania mk3 / vento a pomoca diod smd na plytce drukowanel PCB. to znaczy wykonac schemat i przylutowac dioda tak aby linie i znaczki na panelu byly innego koloru
tak jak tu
Obrazek


MK3 US -> MK3 GT -> B3 Turbo

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

nawiewy

Post autor: skaktus » wt gru 06, 2011 18:57

Taki sam efekt będzie ciężko uzyskać, dlatego że nie "wycelujesz" światłem w dany punkt. Trzeba zrobić podświetlenie na biało i na to co świeci na czerwono a co na niebiesko nałożyć odpowiednie zabarwione folie. Ewentualnie bawić sięw gotowe nakładki, ale nie są to nakładki diodowe tylko w formie świecącej folii, takiej samej jak w zegarkach.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

nawiewy

Post autor: Paweł Marek » wt gru 06, 2011 22:58

michu9010, nie wiem czy dobrze rozumiem, chcesz koniecznie mieć SMD na płytce czy tylko dobry efekt jak na fotce. Bo do jego osiągnięcia sa gotowce ze zwykłych diod łatwo znajdziesz takie pająki na allegro, możesz kupić albo zrobić sam coś podobnego


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości