Włączniki oświetlenia wewnętrzengo

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kubek_0071
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: sob lut 19, 2011 11:36

Włączniki oświetlenia wewnętrzengo

Post autor: kubek_0071 » pn gru 05, 2011 19:18

Witam
rozebrałem lampke przednią wewnętrzną bo nie paliła się tzn. lampki boczne się paliły ale po przyciśnienięciu nie zatrzymywały się i gasły. po rozkręceniu wszystkiego wyciągnąłem z tej lampki te włączniki takie małe czarne włączniki i zauważyłem że nie zatrzaskują się on w pozycji off / on pewnie od wyrobienia. Moje pytanie czy da się je gdzieś kupić bądź czy można je jakoś naprawić? Czy ktoś to przerabiał ??
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Włączniki oświetlenia wewnętrzengo

Post autor: Rafał 21 » pn gru 05, 2011 19:34

kubek_0071 pisze:Moje pytanie czy da się je gdzieś kupić
kubek_0071, kol. na każdej z częsci jest numer katalogowy np.. 1JO......itp.. Jezeli takowego nie ma to go nie kupisz w ASO ani gdzie indziej . Tylko caly komplet, lub używki pełno na allegro


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Włączniki oświetlenia wewnętrzengo

Post autor: Qto » wt gru 06, 2011 13:16

włącznika w ASO nie kupisz...albo coś dopasować w elektronicznym albo po producencie szukać (jakieś oznakowanie pewnie jest na pstryczku), ale to często nie przynosi rezultatów bo włączników nie ma w stałej ofercie...są robione pod konkretne zamówienie. Najprostszym rozwiązaniem jest kupno lampki na szrocie.



kubek_0071
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: sob lut 19, 2011 11:36

Włączniki oświetlenia wewnętrzengo

Post autor: kubek_0071 » wt gru 06, 2011 15:27

rozkręciłem obydwa jeden zrobiłem bo się plastik zaczepowy od blaszki wyrobił a w drugim za chiny ludowe nie mogę tego zrobić także jedna lampka będzie świeciła jak się tylko trzyma a druga normalnie może z czasem wpadnie mi coś do głowy i naprawię.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości