Ogrzewanie na nogi.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

barto125
Powered by MTDI
Powered by MTDI
Posty: 1493
Rejestracja: śr kwie 27, 2011 14:12

Ogrzewanie na nogi.

Post autor: barto125 » pn lis 14, 2011 19:12

Witam, w moim mk2 nie mam w ogóle ogrzewania na nogi, w konsoli nie mam takiej opcji w ogóle do wyboru. Co musiałbym zrobić, żeby je mieć? Mam na szybę i boki tylko.



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Ogrzewanie na nogi.

Post autor: marcinek84 » czw lis 17, 2011 06:29

Szczerze to nie spotkałem sie z tym aby byl inny panel nawiewu w mkII. Powinny byc 4 pozycje twarz. Twarz-nogi. Nogi. Szyba. Daj zdjęcie Twojego panelu nawiewu.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
LukiSzczecin
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: sob sie 06, 2011 03:00
Lokalizacja: Szczecin

Ogrzewanie na nogi.

Post autor: LukiSzczecin » sob gru 10, 2011 16:13

Hm faktycznie dziwna sprawa, że tylko szyba i boki ;> Jeśli faktycznie nie ma, to pozostaje chyba tylko dokupić kanały, i ewentualnie ten sterownik ogrzewania (ten którym włącza się dmuchawę, wybiera między ciepłe-zimne, i wybiera w którym kierunku ma dmuchać).

Na allegro widziałem ostatnio, ktoś rozbił MK2 i sprzedawał za grosze te wszystkie części z niego. Może ktoś inny się jeszcze wypowie, chociaż jak na mój gust to powinno się wszystko wpasować jak należy, właściwie to brakuje tylko Tobie tunelu który daje ogrzewanie na nogi.
http://allegro.pl/kanaly-wentylacyjne-v ... 29759.html" onclick="window.open(this.href);return false; u tego gościa to widziałem, jak przeszperasz jego aukcje to pewnie znajdziesz - ale niech ktoś jeszcze się wypowie żeby nie okazało się że lipa z tego wyjdzie.



Awatar użytkownika
Johnatan
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2555
Rejestracja: sob sty 02, 2010 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska, Gostyń PGS
Kontakt:

Ogrzewanie na nogi.

Post autor: Johnatan » ndz gru 11, 2011 01:58

Też sie nie spotkałem. Odleciał ci chyba obrazek.


http://adven-vksh.ru/14f20" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
LukiSzczecin
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 221
Rejestracja: sob sie 06, 2011 03:00
Lokalizacja: Szczecin

Ogrzewanie na nogi.

Post autor: LukiSzczecin » ndz gru 11, 2011 14:29

Witam, tam nie było obrazka tylko link to aukcji faceta który sprzedaje właśnie takie kanały dolotowe po kasacji swojego MK2 - trzeba by poszukać pewnie ma też ten na nogi.

Tu masz ode mnie obrazek - jest słabej jakości ale na dniach będę to rozbierał więc jeśli jesteś zainteresowany to porobię Ci kilka zdjęć tej części.
Obrazek

P.S część zaznaczona na obrazku, ma również wylot od strony kierowcy jak i pasażera. Te na przodzie nie mam pojęcia po co, może podają powietrze na tył tunelem? Prawdopodobnie tak właśnie jest.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości