Jak wykręcić licznik uszkodzenie przycisku kasowania km

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

harvard
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 532
Rejestracja: sob sie 29, 2009 10:04
Lokalizacja: jukej

Jak wykręcić licznik uszkodzenie przycisku kasowania km

Post autor: harvard » czw paź 27, 2011 06:28

Moje kodowanie w 17 licznik to 05113.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
conrad81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 13, 2006 14:26
Lokalizacja: Stargard, PL
Kontakt:

Jak wykręcić licznik uszkodzenie przycisku kasowania km

Post autor: conrad81 » czw paź 27, 2011 08:02

O ile pamiętam to gonga nie ma jeśli otwierasz drzwi.
Jeśli otworzysz drzwi podczas jazdy to jedyne co możesz usłyszeć to w zegarach z fisem trzykrotny pisk.
A gong działa tylko na drzwi kierowcy przy zapalonych światłach z wyjętym kluczykiem.
Sprawdź to jeszcze. Przekręć kluczyk w pozycję zapłonu otwórz drzwi i ustaw światełko w kabinie na pozycję świecenia przy otwartych drzwiach. Jeżeli po zamknięciu drzwi lampka ściemniając się zgaśnie to powinno być ok.


Są dwa rodzaje nadsterowności: klasyczna i zaaajebiesta:)

harvard
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 532
Rejestracja: sob sie 29, 2009 10:04
Lokalizacja: jukej

Jak wykręcić licznik uszkodzenie przycisku kasowania km

Post autor: harvard » sob paź 29, 2011 06:13

Nie wiem czym zastapic tego pypka od kasowania wskazań km. Podkładałm tam gumę z klejem aby 'wydłużyć' pypka i nic. Jak skasuje palcem jest ok. Zamienię pypki od tego zegarowego też nie działa.Już sam nie wiem jakiego patentu użyć?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

harvard
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 532
Rejestracja: sob sie 29, 2009 10:04
Lokalizacja: jukej

Jak wykręcić licznik uszkodzenie przycisku kasowania km

Post autor: harvard » pt lis 11, 2011 14:45

Dobra temat załatwiony Kolega Daniel LHR (polecam) wylutował mi ze swojego starego licznika styk i działa!! Dodatkowo nowego buzerka wstawił szczun dla kolegi a dla innych polecam w okolicy Tom. Lub. Zamościa Chełma czy Lublina Daniela LHR. Poprostu radzi sobie z takimi tematami!!!


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości