kolor golfa, lakieru

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

iimejl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 09, 2011 22:56

kolor golfa, lakieru

Post autor: iimejl » śr lis 09, 2011 23:07

Witam.
Mam pytanie do bardziej doświadczonych.
Czy WV golf III z 94 roku 1,9TDI wyszedł w kilku odcieniach koloru granatowego czy był tylko jeden granat?

Musze kupić parę rzeczy do przodu bo troszkę się "rozbił". I nie wiem jaki kolor maski brać bo na allegro kolory na zdjęciach wydają się być w różnych kolorach jednak może to być efekt zdjęcia czy monitora.
Dlatego bardzo zależy mi na tym abyście mi podpowiedzieli czy był jeden granat czy był np ciemniejszy jaśniejszy itp itd.

Jeśli nie ten dział to bardzo proszę o przeniesienie, a nie kasowanie tematu.
Jesli było coś takiego (szukałem, nie znalazłem) to proszę o link a nie odsyłanie do szukajki.

Dzięki wszystkim za jakąkolwiek pomoc!



Awatar użytkownika
Słowiu
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 1149
Rejestracja: pt mar 27, 2009 20:19
Lokalizacja: Augustów BAU
Kontakt:

kolor golfa, lakieru

Post autor: Słowiu » czw lis 10, 2011 08:38

Przyjacielu w palecie Vw są różne odcienie tego koloru.Swój kolor masz wbity na naklejce w bagażniku i książce serwisowej.Możesz też sprawdzic w kodach lakierów używanych przez koncern Vw na głównej stronie vw golf


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

MOJE BYŁE GTi

iimejl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: śr lis 09, 2011 22:56

Re: kolor golfa, lakieru

Post autor: iimejl » czw lis 10, 2011 10:10

Tak wiem. Mam numer lakieru LN5Y. Tylko że jak pisze do ludzi na allegro to każdy pisze że nie wie jaki numer posiada itp. Więc ciężko będzie mi kupić w takim samym odcieniu.
Nie chce wydawać kasy na malowanie blachy bo to bez sensu. Chciałbym kupić kolor najbardziej zbliżony. Potrzebuje maskę i to obok maski na dole (nadkola czy błotniki).

No nic może jakoś się uda.


Dzięki wielkie za odpowiedź!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości