problem zamek bagaznika Filmik

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

problem zamek bagaznika Filmik

Post autor: Waqa » sob paź 15, 2011 13:29

Witam.
Od kilku dni mam problem z otwarciem bagażnika. Mianowicie po otwarciu centralnym nie mogę go otworzyć :-( wygląda to tak jak by ta dźwigienka od zamka za bardzo się wychylała od klamki. Przy tym jest dość duży luz na całym mechanizmie. W celu przybliżenia problemu nagrałem film (sorka za jakość, nagrywane kalkulatorem).
[youtube][/youtube]

Kiedyś już miałem ten problem, ale wtedy przestawiłem delikatnie mechanizm zamka względem siłownika centralnego i jakoś to trybilo. Czy ktoś z Was spotkał się już z tym zonkiem i jakie było rozwiązanie. Z góry dzięki za każdą podpowiedz :pub:



bogmaj22
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 20:25
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

problem zamek bagaznika Filmik

Post autor: bogmaj22 » sob paź 15, 2011 17:22

Jest to bolączka chyba każdej wkładki. Proponuję wymontować, rozmontować, zeszlifować części trące papierem ściernym, zmontować i zamontować. Mojej pomogło.


bogmaj

Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

problem zamek bagaznika Filmik

Post autor: Waqa » sob paź 15, 2011 17:51

bogmaj22 a powiedz mi jak wyjąc wkładkę, bo wykręciłem klamkę ale za nic nie chciała wyjść z otworu. przeszkadzał cały mechanizm (ta cześć gdzie widać sprężynkę i dźwigienki). Na samym początku korpusu po odkręceniu klamki zauważyłem tak jakby zabezpieczenie z drutu. Chciałem je wyjąc ale stawiało opór i zostawiłem żeby nie narobić bigosu :?

Powiedz mi jeszcze czy ta dźwigienka od siłownika (czarna) jest na stale z ta dźwigienką z żeliwa?? czy one maja się obracać miedzy sobą?? bo wedlug mnie to wlasnie jest problem ze te dwie dźwigienki maja luz :crazy:


EDIT juz wszystko wiem http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 4&start=14" onclick="window.open(this.href);return false; :okej:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości